Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit lehet tenni a...

Laruina126 kérdése:

Szerintetek mit lehet tenni a lustaság ellen? Egész nap ülök, fekszek, és nem vagyok hajlandó semmit se csinálni és ez kihat az emberi kapcsolataimra is. Meg türelmetlenné válok olykor, azonnal akarok mindent.

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Haha, mintha én írtam volna ki ezt a kérdést..
2018. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

A legújabb tudomány szerint a lustaság depresszió. Nem vagy depressziós?

Amúgy készíts minden napra tervet, listát, hogy mit fogsz aznap megcsinálni, legalább 3-4 félét, és húzd ki, ami már megvan. Jó érzés, és hasznosan töltöd az idődet. Időket is megszabhatsz, hogy meddig csinálsz valami lustaságot, és ha lejárt, magadra erőlteted, hogy igenis felállsz és valamibe belekezdesz.

A tevékenységeket kezdd el, mondjuk készítsd ki a felmosóvödröt vízzel, és akkor már folytatni is fogod, mert az ember nem szereti félbehagyni a dolgokat.

2018. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kutyád! Kirángat a lustaságból és a depresszióból is.
2018. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kettes!

Tökéletes idea..

Én ugyan így csinálom, fejben eltervezem akár 1 hetet is. De a megvalósítás nem sikerül.. ezt is kéne azt is kéne de nincs erőm h megcsináljam. Depresszió az hülyeség. Lusta vagyok mint a lajhár, de a közérzetem, és a mentalitásom kicsattanó, mókás formàban van.

Bár ez a lustaság időszakos. Van amikor pörgök mint a benzines motor, de van h döglődök, mint 45ös tigris tank...

2018. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már sokkal előttem megmondta valaki...

"Kelj fel és járj!"

2019. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!