Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam három kiscicát, de...

Találtam három kiscicát, de nincs itt az anyjuk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam kettő fekete kiscicát. A háztetőn nyávogtak, úgy kellett őket lehozni onnan, majd kiderült hogy a padlásról mentek fel a tetőre és van egy cirmos testvérük is. Már körülbelül 4 napja hallok cicanyávogást esténként, de azt hittem hogy a saját cicáink, (mert most vannak éppen kiscicáink a házban). Kettő elég sovány, a harmadik viszont kicsit jobban néz ki, tegnap óta adok nekik langyos tejet, de az anyjukat nem látom. Szoktam egyébként látni hogy a hátsókertben egy fekete és egy cirmos macska van, de már nem láttam őket egy ideje. Vajon visszajön az anyjuk? Vagy kérdezzem körbe a szomszédságot és ha megtaláljuk az anyjukat akkor vigyem át a kiscicákat? Vagy mi legyen??

2018. aug. 3. 15:16
 1/7 anonim válasza:
Szia.:) Nem érdemes körbe kérdezni a szomszédokat mert ha a anya macska más illatot érez a kiscicákon nem neveli fel őket.Ha picik a macskák nincs sok eséje hogy életben maradjanak de addig tudod őket gondozni. Ha túlélik vagy maradnak nálatok vagy elajándékozzátok őket.
2018. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a választ, és ha kölyök tápot meg vizet adok nekik azt megennék szerinted? Odadtam nekik és szagolták, de nem vagyok benne biztos hogy megeszik. Körülbelül 4-6 hetesek lehetnek.
2018. aug. 3. 19:26
 3/7 anonim válasza:
Az én cicám megette amikor 1 hónapos volt de víz helyet inkább még tejet adj nekik mert arra még szükségük van.
2018. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

[link]


Ez még hátha segít

2018. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tejet NE adj! Laktózmenteset, maximum, de inkább cicatápszert.
2018. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért laktózmenteset? Cica tápszert nem tudok adni nekik, akkor a vizet nem innák meg?
2018. aug. 4. 14:47
 7/7 anonim válasza:
Szerintem azért mondja az előttem lévő mert a macskák nagy része laktózérzékeny de megpróbálhatod adni neki a vizet is lehet megisszák de tényleg kicsik még kell nekik a tej
2018. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!