Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Harap a kiscicám. Mit tegyek?

Harap a kiscicám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapos cicám folyton harap. Odabújik hozzám, megsimizem, és akkor is harap. Párom azt mondja, csak játszik. De mi lesz, ha nagy korában is így fog "játszani"? Félek, hogy akkor már nem lesz túl kellemes számomra az ilyesfajta játék. Hogyan tudnám erről leszoktatni? Vagy ki fogja nőni ezt?
2010. jún. 20. 09:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ma 14:59-nek: az enyém utánam jön és ha a kezem nem éri el, megharapja a lábam :))) Nem fájdalmas, inkább csiklandozó. Terelget, mint a juhászkutya :)))
2010. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy van már foga, én a csontfogára gondoltam. Enyém pl 2 hónaposan már elkezdte hullajtani a tejfogait, nem kis örömömre :)
2010. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az egy ufócica. :)
2010. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az! Olyan gonoszan tud nézni, ha valami nem úgy van ahogy akarja :)
2010. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A cicák bizony tudnak gonoszan nézni. :)
2010. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Zabáld meg!:$

Én imádom ha a cicáim a kezemet harapdálják. Kis aranyosak. Az egyik 3 éves, a másik 1 és a harmadik 6 hónapos.

Ha viszont kezdenek bedurvulni akkor mondom, hogy ne és abbahagyják általában. Ha mégsem akkor arrébb szoktam tenni őket és egy időután abbahagyják.


A lelocsolós trükk akkor jó ha az asztalra másznak fel.

Az orrát a kutyának kell pöckölni...

2010. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!