Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan száraztáp, ami...

Van olyan száraztáp, ami puhább, könnyebben rágható?

Figyelt kérdés

Kórházban volt a cicám, és nagyon megviselte a dolog. Rettenetesen lefogyott, most próbáljuk hizlalni, az egész napunk abból áll, hogy járkálunk utána különféle kajákkal, és így bele tudunk imádkozni egy-egy falatot.

Viszont a száraz tápokat nem eszi azóta, pedig azelőtt folyamatosan ette, egész nap rájárt. Most csak néhány falatot eszik meg, ha utána viszem, de megfigyeltem, hogy nem rágja meg,csak lenyeli. Arra gyanakszom hogy valami sebet ejthettek a szájában vizsgálat közben, vagy nagyon megnyúzhatták, kifeszíthették az állkapcsát, stb.

Ezért nagyon örülnék, ha tudnátok ajánlani olyan tápokat, amik könnyebben rághatóak. Nézelődtem, de csak olyat találtam ami idős cicáknak való, de ő csak 3 éves.


2018. aug. 6. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem csak szőroldó krémje van a Miamornak, meg kell nézni mi van ráírva. Ha rajta van, hogy "Malt cream", akkor szőroldó! :) Hogy van a cica?
2018. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Megnéztem az összes liquid snack-et ami itthon van, és a Miamor valóban pont nem szőroldós, hanem immunerősítős (szintén jól jön most) de találtam egy másik márkát (My Star is a Diva) ami szőroldós, ma kapott is egyet, és az egészet megette :)

Napról napra jobban van, most már tuti megmarad :)

Minimálisakat eszik, de a kedve jó, élénk, játszik, úgyhogy nagyon várom már az őszt, hátha kiderül hogy tényleg csak a nagy meleg miatt ment el az étvágya.

2018. aug. 9. 20:03
 13/16 anonim ***** válasza:
Na, örülök, remélem mostmár minden rendben lesz! A szőroldót meg adogasd neki, sokat segít, hogy ne ragadjon be a szőrcsomó a gyomrába!
2018. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent! :)
2018. aug. 9. 22:05
 15/16 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy nem merték megvizsgálni mert morog álmában :D :D :D Ez nagyon komoly...
2018. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
:D
2018. aug. 10. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!