Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adhatok újra féreghajtót a...

Adhatok újra féreghajtót a cicámnak?

Figyelt kérdés

2-3 hete adtam neki egy negyed féreghajtót akkor nem volt semmi féregre utaló jel, viszont most ahogy takarítottam az almot, láttam, hogy az ürülékében kis férgek vannak.

Nem tudom, hogy ilyen rövid időn belül szabad-e neki adni újra. Nem tudom, hogy mennyire befolyásolja, de 1 hete lett oltva.



2018. aug. 9. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz, akár egészet is
2018. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
igen ,adhatsz :)
2018. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Adhatsz, ilyenkor amikor konkrétan tapasztalható a férgesség lehet gyakrabban.
2018. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhatsz.
2018. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon pici kölyökmacska,hogy csak egy negyedet kapott?Az enyém 4 hónapos,eddig feleztem,most kapott már párszor mióta nálunk van.Most kapta meg a második oltását,a doki féreghajtót is adott neki,szóval lehet egyszerre is,ő meg nem is cicózott(hehe),hanem egy egész tablettát beadott neki.Itthon figyelgettem,ha férges lett volna,tőlem kapott volna egy hét múlva még egyet,de nem volt.Így egy hónap múlva kap.
2018. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3 hónapos a cicám, az állatpatikában mondták, hogy 2-3 havonta szabad csak adni neki, ezért féltem, hogy esetleg lesz valami baja, hogy ilyen rövid időn belül megint kap.

2018. aug. 10. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!