Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS A KISCICA NAGYON ROSSZUL VAN?

SOS A KISCICA NAGYON ROSSZUL VAN?

Figyelt kérdés

egy gazdi elvitte 3 cicaval egyutt a a masik 2 csak felt de o szerintem nagyon megilyedt teljesen panikol azt montak hogy csak felos volt majd teljesen rosszul lett mintha rohama lenne

nem tudom mit csinaljak osszekakilta magat most hozztak visdza es nem is all csak csuszik kuszik elore en nem tudom mit csinaljak a fejet igy mozgatja es mintha szedilne nincs orvos csak pesten holnap reggel tudnak csak fogadni addig mit csinaljak???? teljesen panikba estem az anyuka es az apuka es a testverek most itt nezik bujnak hozza nyalogatjak es most az agy alatt vannak..oda kuszott😭😭



#macskapanik #nem tud menni
2018. aug. 11. 21:46
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
olyan mintha ujszulott cica lenne
2018. aug. 11. 21:49
 2/26 anonim ***** válasza:
Vizet kapott eleget? Szopni láttátok?
2018. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

mar teljesen elvaalasztodtak

olyan meredt a szeme is

kis vizet kapott

2018. aug. 11. 21:52
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Itassátok,lehet,hogy ki van száradva,kapjon enni,figyeljetek rá,hogy ebben a hőségben ne legyen baja.
2018. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érthető, amit írsz. Elvitték a kismacskát, gondolom 8 hetes van legalább. Ha egy ilyen idős macsek úgy viselkedik, ahogy leírtad, akkor valószínűleg valamilyen trauma érte (leejtették, ráléptek, elütötték), nem hiszem, hogy megéri a reggelt.
2018. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

10 hetes

nem bantotta senki sem kb fel orat volt hordozoban talan az uj hely miatt sokkot kapott vagy panikromat vagy nem tudom

2018. aug. 11. 22:04
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az összes tünete (akaratlan ürítés, járás helyett kúszás, megváltozott fejtartás) idegrendszeri érintettsége utal, azt pedig ilyen hirtelen csak trauma okozhatja.
2018. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is valami történt vele, leesett hordozóstul vagy ilyesmi és elsumákolják...


Ez nagyon aljas, és az is, hogy hozzátok vitték vissza, nem állatkórházba, gondolom nehogy kiderüljön, hogy az ő hibájuk és felelősségre vonják őket..

2018. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ja és ilyenkor sötét szoba, ismerős cica/gazdi társaság, csukott szemek, csend, tisztaság, nulla fény, kellemes hűvös, és egy hideg vizespalack/borogatás nem árthat.


Mást nem tudtok tenni, néha egy kis vizet lehet neki adni..

2018. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

akkor a masik 2 is ilyen lenne:( hala istennek ok jol vannak

sajnos tenyleg nincs orvos sem csak reggel 😭

igen kicsit bevizezfe a bundajat a gazdi azt mindta hogy sokkal rosszabb volt mint itt ..nyitva volt a szaja alig kapott levegot.. nem merjuk felvenni sem.. szegeny kimaszott a kisagybol( abba hozta vissza) minel messzebb csuszkalt onnan :/ lehet hogy azert mert ot jobban megviselte ez az ut😭 nem banja ha simizzuk a buksijat de nem nagyon akarom zavarni.. allandoan elalszik

2018. aug. 11. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!