Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül és mikor lehet?

Mennyibe kerül és mikor lehet?

Figyelt kérdés

Találtam még 2-3 hónapja 2 kiscicát az utcán betegek voltak.Ki lettek kezelve.

Szeretném megtartani őket nagyon a szívemhez nőttek.

Mar egyszer befogadta őket valaki és vissza jőttek.


Kb 13-15 hetesek.

Mikor lehet őket ivartanítani?

Kislány cicák

Mennyibe kerül kb?

(Csak hogy a diákmunkán keresett pénzem elég lesz-e)


Mit vegyek nekik bolhára??már 3-szor megfürdettem őket,de még mindig bolhásak.A helyük és a környezetük kezelve lett.


2018. aug. 17. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

3-4honaposan mar lehet ivartalanitatni.Ha jol emlekszem nemreg kb 14ezer Ft-ot vizettem ket cicara.A kandur volt 7ezer,de mivel ket cicat vittem kaptam kedvezmenyt.Egy masik helyen azert engedtek az arbol,mert az utcarol szedtem ossze a cicat.Bar ott a kandur is 10ezer folott volt.Ha van a kozelbe allatmento alapitvany beszelj veluk,mert szoktak ivartalanitasi akciot tartani.

Kicsit draga,de szerintem erdemes broadline-t venni,mert kulso es belso eloskodok ellen is jo.

2018. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az állatorvos találta meg a cica tesóját és nekem adta,hogy a cicák egybe legyenek.

Biztos ad valamilyen kedvezményt.


Macskamentőknek írtam már,de azt mondták nincsen akció.

2018. aug. 17. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ősszel szokott akció lenni, nyáron nem javasolják annyira a műtétet a meleg miatt. Én is most azt lesem mikor írják ki.. Lány macsek van és az drágább és nagyobb műtét.. Eddig csak kandúrok voltak nálam.



Bolhára : tudom, hogy ezen van aki kiakad.. De tuti biztos módszer : piretrin por. Mindenképpen kint kell csinálni, de olyan helyen ahol a macska nem szökik el. Macskát beszórod jó alaposan, szemére vigyázz bele ne menjen. Bedörzsölöd kicsit a bundába, pocakon mindenhol. Szabad szemmel látható ahogy azonnal lemenekül róla mindem bolha. Sokszor a szemhez futnak fel onnan lekapod ( ez pár perces folyamat csak.) utána vidd fürdeni. A port egyébként a bejárati küszöbhöz is lehet szórni megelőzésre

2018. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi cicánkat fél évesen fogja ivartalanítani a doki.Egyrészt azalatt az altatás kockázatosabb, másrészt ilyen melegben nagyobb a fertőzésveszély,azt javasolta,legyen ősszel.Ő is nőstény cica,asszem 12ezer lesz kb.
2018. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!