Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaház az alábbi anyagokból?

Macskaház az alábbi anyagokból?

Figyelt kérdés
Karton doboz, belül hungarocell mind a 6 oldalán, és kívül ragasztószalaggal teljesen fedve körbetekerve, mennyire lehet hőálló télen? Valakinek tapasztalat?
2018. aug. 23. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi belül hungarocellel, kívűl fával oldottuk meg a cicaházat télre. A hőt viszonylag jól tartja, a cicák imádnak belemenni. Szerintem jó ötlet! 😉😉
2018. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) A hungarocellt mivel ragasztottátok a fához?
2018. aug. 23. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
En ket karton doboz koze tettem be a hungarocellt.Szerintem igy akkor is megoldhato,ha kivul fa van.Nem kell ragasztgatni es a cicak nem tudjak lebontani a hungarocellt.Kivulrol nylonnal vagy buborekfoliaval fedtem a dobozt.
2018. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lenne még egy kérdésem, amíg meleg van, nyáron miben van a cicátok, hogy oldjátok meg? Én most egy lapos kartondobozt tettem ki ruhákkal bélelve, és egy esernyővel árnyékolom, rajta fehér anyaggal, hogy visszaverje a fényt.
2018. aug. 24. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyáron igazából megoldják egyedül.A sajátom sokat van fent a padláson.Főleg nappal,de éjjel is felszokott menni vagy a kanapén alszik.A másik cicánk is szeretett a padláson.De egyébként a teraszon vagy a kertbe alszanak valahol.Van két kinti cicám meg a szomszéd cicák is nálunk alszanak télen a melléképületbe,kuckójuk is van,de nyáron nem használják.Csináltam nekik szivacsból helyet az egyik cica azon szokott aludni,ha hűvösebb van.
2018. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!