Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen esetben mit csinálhatok?

Ilyen esetben mit csinálhatok?

Figyelt kérdés
Kiscica nem akar enni. Whiskas alutasakossal és palizerrel próbálkoztam de semmi. Csak egy kicsit nyalja a szaftját az alutasakosnak, tejet is csak kicsit ivott azt is úgy h megborítottam és kicsit nyalogatta. De semmi. A fenekét áttöröltem nedves papírzsepivel de nem jött semmi. Dokihoz 3 hóra mulva tudunk menni addig valaki valami tanácsot tud adni?

#etetés #Kiscicac
2018. aug. 27. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menny idős?
2018. aug. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán 1 hónap körüli. Tegnep találtuk azóta nem tudunk rajta segíteni
2018. aug. 27. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Tejet ne addj neki csak fosni fog tőle és kiszárad aztán elpusztul.
2018. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Macskatápszert kellene neki adni vagy ha nem tudszszerezni, akkor csecsemőtápszer is jó. Még szopna, enni még nem biztos, hogy tud. Cumival vagy pipettából biztos jobban menne neki. De változó. hogy ennyi idősen milyen könnyen állnak át szilárd táplálékra.
2018. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett a kicsivel?
2018. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!