Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Ilyen esetben mit csinálhatok?

Kiscica nem akar enni. Whiskas alutasakossal és palizerrel próbálkoztam de semmi. Csak egy kicsit nyalja a szaftját az alutasakosnak, tejet is csak kicsit ivott azt is úgy h megborítottam és kicsit nyalogatta. De semmi. A fenekét áttöröltem nedves papírzsepivel de nem jött semmi. Dokihoz 3 hóra mulva tudunk menni addig valaki valami tanácsot tud adni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Kiscicac, etetés

aug. 27. 16:23  Privát üzenet  

A válaszok
Menny idős?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 27. 16:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Talán 1 hónap körüli. Tegnep találtuk azóta nem tudunk rajta segíteni

# 2/5Időpont aug. 27. 16:59 Privát üzenet
Tejet ne addj neki csak fosni fog tőle és kiszárad aztán elpusztul.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 27. 18:54 Privát üzenet
Macskatápszert kellene neki adni vagy ha nem tudszszerezni, akkor csecsemőtápszer is jó. Még szopna, enni még nem biztos, hogy tud. Cumival vagy pipettából biztos jobban menne neki. De változó. hogy ennyi idősen milyen könnyen állnak át szilárd táplálékra.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 28. 14:17 Privát üzenet
Mi lett a kicsivel?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 28. 22:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Állatorvosnál ilyen esetben kell fizetni? Milyen összegre számítsunk nagyjából?
7 hetes kiscicank felugrott a kislanyom agyaba, ahova nem mehet, de sajnos egyszer bevittek a gyerekek, es oda pisilt. Mi tegyek ilyen esetben?
Utazás cicával, cica nélkül? Ti hogy oldanátok meg ebben az esetben?
Mi a legjobb a cicámnak? Ez esetben vinnétek, vagy sem?
Mikor csinálhatok egy terhességi tesztet? Ebben az esetben?
Az orgazmus árthat ebben az esetben? És egyébként bajban vagyok? Mit nem csinálhatok?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!