Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha a kislányom...

Mit tegyek, ha a kislányom nagyon-nagyon allergiás a macskákra?

Figyelt kérdés
3 hete fogadtam be 3 kiscicát és a 12 éves kislányom azóta nincs jól, viszket a szeme, folyik az orra stb. Elvittem a múlt héten allergia vizsgálatra és kiderült, hogy a macskaszőrre nagyon allergiás... Nekem a gyerekem fontosabb, mint a macskák, de az utcára sem szeretném őket kitenni.

2018. szept. 3. 10:14
1 2
 1/20 anonim válasza:
17%
Ajánlom a legközelebbi menhelyet, vagy valami állatvédő alapítvány befogadná őket. Így én nem tartanék macskát.
2018. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Ajándėkozd el őket! Face csoportok stb stb...
2018. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Vidd el a cicákat menhelyre. Vagy ha onnan vannak, akkor vissza, ahonnan hoztad. Teljesen érthető, hogy nem tudod őket befogadni, ha valaki allergiás a családban.
2018. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Utcára ne is tedd őket, hanem kérd állatmenhelyek, állatvédők segítségét, hogy segítsenek akár ideiglenes befogadót találni, és hirdesd őket emellett minden lehetséges helyen.

Vagy, ha megoldható, vidd vissza oda, ahonnét elhoztad őket (ha az nem az utca).

2018. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Ajándékozás :( az allergia sajnos nem vicc, pláne ha ennyire erősen jön elő, nemcsak kellemetlen lehet, de veszélyes is.

Amíg a cica veletek van, igyekezz elszeparálni a kislánytól, semmiképp se engedd be pl a szobába, szőnyegre, kárpitfelületekre, mert azokra rátapad a szőr és macerás eltüntetni.

2018. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Kései Sirató ***** válasza:
22%
Első körben vidd ki őket az udvarra, vagy erkélyre, a lakásba ne engedd be őket!
2018. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azért az erkély nagyon kicsi nekik! Most el vannak különítve egy szobában.
2018. szept. 3. 11:30
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Nagylétszámú facebook csoportok jöttek létre ilyen céllal, de kb bármilyen állatbarát csoportba belefér az elajándékozás téma. Írsz egy posztot, teszel fel képet a cicákról, és válogatsz a jelentkezők közt, ilyen egyszerű. Sajnálom, hogy allergiás a kislányod :(

De reméljük, a cicák jó helyre kerülnek.

2018. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy nagyon sajnálom őket odaadni, mert 4 hetesen kerültek hozzám. De lehet, hogy kénytelen leszek.
2018. szept. 3. 11:43
 10/20 Borozok válasza:
46%
Macskázzon minél többet, nekem így múlt el az allergiám...
2018. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!