Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik hogy a kislányom a...

Létezik hogy a kislányom a baba naptejre allergiás?

Figyelt kérdés
nivea baby sun kids...kis piros pottyok csak a dekoltazsnal elol hatul illetve a vallon...(pedig kenem a labat es az egesz karjat) de az arcan pl egy darab potty nincs es azt nem is szoktam kenni mivel karimas kalapot hord...ezert merult fel bennem a gyanu a naptej irant...jart valaki igy?
2016. jún. 26. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Sztem melegtől van a kiütés. Az én lányomon is van.
2016. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet, mivel alkoholos és citromsav is van benne. Mindkettő irritáló, allergén. Semmi keresnivalöjuk egy normális naptejben.
2016. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is melegkiütés.az pont ott jelenkezik leggyakrabban, ahogy le van irva.
2016. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Bármilyen kozmetikumtól lehet, igen.


Egyébként pont a Nivea Baby-t kerülöm, miután kiütéses lett a fürdetőjétől a fiam.

2016. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Öt hónapos a kisfiam, ő is apró piros pöttyös egy-két napja, arca, alkarja, mellkasa, ez csak melegkiütés. Klímánk nincs, meleg van a lakásban is, szegény folyton izzadt, nyirkos. Én La Roche Posay baba naptejet használok, ha Napra viszem (utoljára pénteken vittem közvetlen Napra, azóta csak este a teraszon levegőzött) és Bioderma Atoderm atópiás bőrre való fürdetővel fürdetem jelenleg bőrgyógyász javaslatára. Nem hiszem, hogy ezek allergizálnak, bennem fel sem merült, nálunk egyértelmű a meleg, így laikusként, látatlanban nálatok is arra tippelek.
2016. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet allergiás is, de azért ez inkábbmelegkiutes Én is most La Roche Posay-t vettem, tavaly Avene-s krémunk volt. Nivea-t nagy ivben kerulom.
2016. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Melegkiütés.

Ha behozod, fürdesd meg szappannal. 1-2 óra múlva nézz rá. Ha elmúlt, akkor melegkiütés. Egyébként a melegkiütés attól van, hogy eltömődik az izzadság mirigy, ezért a bőrfelszínen apró pöttyök jelennek meg. Jellemzően a törzsön, nyakon.

2016. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem melegkiütés, az én babámon is iylenenek illetve ezeken a helyeken találhatók. Nálunk is meleg van a lakásban, sose kentem még be semmivel sem, nem viszem ki a napra csak kora reggel illetve este kicsit.
2016. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Látezik. A feleségem ugyanazt a naptejet vette az idén is, amit tavaly. Tavaly semmi baja nem volt a kisfiamnak tőle. Az idén már a harmadik alkalommal lett pörsenéses, csak ott, ahol le volt kenve.
2016. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, most hoy nincs olyan meleg, most nincs neki pedig változatlanul naptejezem. valószínű tényleg meleg kiütés lehetett
2016. júl. 6. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!