Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Náthás lehet a kiscica?

Náthás lehet a kiscica?

Figyelt kérdés
Van egy nagyjából 10 hetes kiscicánk. Azért nem tudjuk pontosan a korát, mert az alapítványnál azt mondták, hogy 7 hetes, majd kiderült, hogy alig 4...kicsit beteg volt a szeme mikor elhoztuk, arra kapott akkor szemcsepper, kb két hónapja volt ez. Most nagyon ritkán látom hogy könnyes a szeme. Illetve ma egész nap prüszköl. Egyébként enni eszik, inni iszik, játszik is rendesen. Hétfőn visszük orvoshoz, mert kapná az első oltását, megemlítem az orvosnak, de félek hogy macskanáthás. Hétfőig mit tudok vele tenni itthon ha sokat tüsszög? Előre is köszönöm!
2018. szept. 7. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet macskanáthás, sőt nagyon valószínű.

Oltás előtt ezt ki kell kezelni, az orvos ad gyógyszer, szemcseppet, ha szükséges.

Addig csak meleg helyen legyen, mást nem tudsz tenni vele.

Ha netán nem eszik, nem iszik, bágyadt, akkor azonnal doki. Egyébként ráérsz hétfőn menni vele, de mindenképpen mondd a dokinak a tüneteit.

2018. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak lakásban tartott cica, viszont nem nagyon tudom ágyon, pokrócon tartani, mert folyamatosan melege van és a földön alszik... :/ aggódom érte nagyon, remélem hétfőig nem lesz komolyabb baja!
2018. szept. 7. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy náthás, de én azt is olvastam illrtve tapasztaltam, hogx a kiscicák sokat tüsszögnek a kis méretük miatt. Enyém is sokat hapcizott egészen míg kb 3 hónapos lett. El kéne vinni mindenképpen biztonság kedvéért dokihoz azért.
2018. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!