Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Társashàzba hogyan lehet...

Társashàzba hogyan lehet macskàt tartani?

Figyelt kérdés
Kis macskát szeretnék örökbe fogadni. Kell hozzá engedély, vagy valami?
2010. jún. 22. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni ,hogy nem tiltja e a ház a háziállat tartást. Ha nem, akkor nem kell engedély lehet.
2010. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell engedély. Mi is ilyen házban vagyunk, a lakásban két cicánk van. Meg a ház zárt udvarán is szokott szaladgálni valamelyik lakó cicája.
2010. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
a macskának nem valami jó, ha be van zárva a "4 fal közé":S
2010. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Állatkínzás!
2010. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szuper!

Ha lakásban van a cica-állatkínzás. Ha szabadon jön-megy-felelőtlen a gazda, mert elüthetik, kutya megfoghatja, megmérgezhetik, stb.

Csodálatos az egyetértés

2010. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Egy 156 m^2-es lakás nem elég a cicáknak? Ha nagyobbak lesznek, természetesen a zárt udvarra is kimehetnek. De vidéken láttam már annyi elütött macskát az utakon. Akkor az mi? Azért a kettőt ne vegyük már egy kalap alá. És mi azért vettük magunkhoz a cicákat a lakásba, mert a gazdijuknak sok volt és meg akarta ölni őket. Inkább hagytuk volna azért mert nem jó a cicának a lakásban?
2010. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azért egy átlag lakás se 156 m2..... én csak azt mondtam, hogy a cicának nem jó, ha nem lehet kint a levegőn, meg alapjáraton éjszakai, vadászó állat, amit ritkán tud megtenni egy lakásban.
2010. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két cicát tartok lakásban, akik láthatóan nagyon jól érzik magukat. Nem üti el őket autó, nem mérgezi meg őket a szomszéd, nem kapnak el csúnya betegségeket.

Az állatkínzás nem ez, hanem amikor a sok gyökér nem viszi el a beteg cicáját dokihoz.

Ne ítélkezz, először gondolkozz!!!

2010. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanítva van kölyökkorában,nem lesz neki rossz a lakásban sem,mert nem szólítja ki semmi(pl.ivarzás),pláne,ha kicsiként kerül oda,nem is tudja milyen kint,ezért nem is hiányzik neki.Nekem is van két ivartalanított kandúrom,testvérek,8 hetes koruk óta velem élnek és nagyon jól megvannak.
2010. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!