Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik fájdalmasabb? A szülés...

Melyik fájdalmasabb? A szülés vagy a méh- és petefészekeltávolító műtét?

Figyelt kérdés
2018. szept. 14. 22:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok. 🙂
2018. szept. 15. 09:53
 12/15 r3n1x válasza:
Érdemes a cicát ivartalaníttatni! Az enyém is meg lett műtve, műtét utáni napon már nem bírt megmaradni a szobában és ki kellett engednem az udvarra :) mondjuk szívbajt kaptam amikor le kellett szednem a barackfáról :D Ijesztő tud lenni, amikor keservesen nyávog a hordozóban, de az enyém inkább a bezártság miatt sírt nem a fájdalomtól.
2018. szept. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Holnap reggel viszem a cicát. Itt alszik mellettem, szegényke még nem tudja, milyen merénylet készül ellene.
2018. szept. 18. 22:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél, drukk a cicának, biztos, hogy ügyes lesz. :) Nagyjából 10 nap a lábadozás, utána kutya baja. Lehet, picit kellemetlen lesz neki egy ideig, és a szívünk szakad értük, de hosszú távon sokkal, de sokkal több az előnye.
2018. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk a műtéten, még nem ébredt fel rendesen, de időnként kóvályog kicsit a szobában. A frászt hozza rám. Nem győzöm visszavinni a helyére. A hordozóban gondoltam tartani, de a doki ragaszkodott hozzá, hogy azonnal vegyem ki, ha hazaértünk. Remélem, a kóválygástól, bukdácsolástól nem sérülhet a sebe.
2018. szept. 19. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!