Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Fypryst bolhairtó spray...

A Fypryst bolhairtó spray mennyi idő alatt öli meg a bolhákat?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 18:05
 1/3 Majomka69 válasza:

Sok mindentől függ. de az ilyen készítmények inkább védelemre valók, mint sem kezelésre. Persze aztírják róla hogy arra is, de annál már kevésbé hatékony.

Ha bolhás a kutyád inkább fürdest meg bolhaírtó samponnal és utána kezdd el spray-zni, hogy ami túlélte a fürdést is meghaljon, és újakat ne szerezzen. Érdemes arra is gondolni, ha kinti kutyus és bolhás lett úgy, hogy egyedüli állat a kertben, akkor ha vannak olyan bokrok ahova sűrűn befekszik, ott már a bolha elszaporodhatott, így onnan is írtani kell!!

Ha macskád van nála nehezebb a fürdetés samponnal, bár szerintem az a leghatékonyabb, mint naponta spray-zni egy olyan anyaggal ami megöli a bolhákat, a kiskedvenced pedig fújásnál ezt lélegzi be, és ezt nyalja le a bundájáról.

2018. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Majomka69 válasza:

Illetve inkább használj spot on cseppet, vagy tablettát. A nyakörvet azért nem ajánlom, mert attól előfordulhat, hogy bágyadt lesz a kiskedvenc.

Elsőző voltam.

2018. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 veruskakukucska válasza:
Én Fyprystet használok macskákra, de spot on-t. Pár nap alatt kiirtja a bolhákat. Havonta kell ismételni. A spray-t nem próbáltam, macerásnak tűnik nekem. A környezetet is kezelni kell, ha visszatérő a bolhásság. Macskákra veszélyesek általában a spray vagy pumpás cuccok a permetrin miatt, ami macskákra mérgező, ha nem körültekintően használják. Flee spray elvileg jó.
2018. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!