Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit rontottam el?

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, a lényeg, hogy bolhásak lettek a benti macskáim. Aug. 15-én kaptak Stronghold bolhairtót, ami jelentősen csökkentette a bolhák számát, most mégis találtam bennük határozottan kis méretű dögöket. A lakást is átfertőtlenítettem, áttakarítottam, befújtam minden létező sarkot biokillel. Esetleg valami tanács, hogy mit rontottam el, vagy ez teljesen természetes így és csak türelmetlen vagyok? Sose voltak még bolhásak, nincsenek tapasztalataim.

2018. aug. 19. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én benti cicám is nemrég lett bolhás. Kapott cseppet, de állatorvos tanácsára a környezetet nem kezeltem vegyszerrel (csak rengeteg porszívózás és mosás). Két és fél hét volt, mire már nem fésültem ki a cicusból bolhát. A cseppes kezelés után csak nagyon pici, frissen kikelt bolhák voltak benne, és az sem sok, naponta kb. kettőt fésültem ki, már én is tiszta ideg voltam. Nem tudom, hogy mennyire lehetett volna hatásosabban kiírtani őket, azért írtam le, hogy lásd, vannak sorstársak!
2018. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1: Ah, köszönöm szépen, ugyanezt szenvedem végig, azzal a különbséggel, hogy kezeltem a környezetet. Vakaróznak még, nem sokat, de egy-két bolhát találok bennük és azokon is látszik, hogy fiatalok.
2018. aug. 19. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!