Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény ivartalanítás után mi...

Nőstény ivartalanítás után mi lehet a baja harmadik nap?

Figyelt kérdés

Szerdán reggel lett műtve,nagyon szarul volt, alig evett, nem dorombolt. Másnap reggel dorombolásra keltem, evett is, és állandóan ki akart menni az udvarra. Délben ki is engedtem, az árnyékban hűsölt, alig bírtam este behivni, úgy tetszett neki kint.

De ma sajnos rossz kedvű. Enni legalább eszik, inni is iszik, elég sokat ivott délután. Csak fekszik egész nap a szobában, nem akar kimenõ se, dorombolni is alig. Rosszbbodott az állapota vagy fájdalmai vannak? Tegnap pedig kutya baja volt.


2018. szept. 21. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne mérni a lázát.
2018. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Banyek miért nem a dokihoz vagy az ügyeletre vitted ?
2018. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kap fájdalomcsillapítót?
2018. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Száraz táp kemény dolog nem lehet étele 3 napig jobb konzervet ehet csak , gyulladásgátló port vízzel fecskendővel adj neki .
2018. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta nem tudjuk csillapítani a fájdalmat, túl lesz rajta 2-3 napon belül, nem kell neki semmi. Lázat nem tudom hogy kell mérni, volt régen beteg, akkor látszódott rajta, hogy lázas. Orvoshoz nem tudom vinni, a párom elvitte az autót. Gyalog több mint egy óra a buszmegálló, onnan másfél óra a rendelő 2 buszzal, aztán vissza ugyanez, ezt hagyjuk inkább... Igy is végig nyávogja az utat, nagyon utálja.
2018. szept. 21. 23:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyilván ha olyan helyen laknánk elvittem volna orvoshoz.
2018. szept. 21. 23:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lehetne csillapítani a fajdalmat? Ezért van a fájdalomcsillapító.
2018. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az orvos mondta olyat nem tud adni ami segítene. Akkor miért nem adott?
2018. szept. 22. 12:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem en sem. Szerintem hívj fel el másik rendelőt, hátha tudnak segítrni legalább telefonon. Van 1 olyan embereknek készült fájdalomcsillapító amit tudom, hogy kutyák kaphatnak de a macskákban nem vagyok biztos ezért inkább nem is ajanlom. A többi emebri fájdalomcsillapító pedig halálos nekik.
2018. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most meg figyeltem, a farka irritálja néha, oda kap és aztán zaklatottan szalad, bújik el, mintha férges lenne. Vagy bolha. De még sosem volt bolhás, mindig van nyakörv vagy csepp, de kit tudja... Féreghajtó tablettát lehet nem kapott most időben. Hétfőn megyünk az orvoshoz.
2018. szept. 22. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!