Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény ivartalanítás után mi...

Nőstény ivartalanítás után mi lehet a baja harmadik nap?

Figyelt kérdés

Szerdán reggel lett műtve,nagyon szarul volt, alig evett, nem dorombolt. Másnap reggel dorombolásra keltem, evett is, és állandóan ki akart menni az udvarra. Délben ki is engedtem, az árnyékban hűsölt, alig bírtam este behivni, úgy tetszett neki kint.

De ma sajnos rossz kedvű. Enni legalább eszik, inni is iszik, elég sokat ivott délután. Csak fekszik egész nap a szobában, nem akar kimenõ se, dorombolni is alig. Rosszbbodott az állapota vagy fájdalmai vannak? Tegnap pedig kutya baja volt.


2018. szept. 21. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hogy van a cicád?
2018. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére nagyon jól, már meg se látszik rajta. Pénteken volt varrat szedés, utolsó kínzás. Remélem jó sokáig nem kell vinnem a drágát most már orvoshoz. Ritkábban kéretszkedik ki, biztos mert nem ivarzik már. Úgyhogy minden szuper. :) Nagyon ijesztő volt de már tényleg a régi. :)
2018. okt. 2. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!