Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskám nem nagyon...

A kismacskám nem nagyon akarja enni a száraz tápot. Hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
Eddig whiskas junior alutasakosat kapott, de elkezdtem neki száraz whiskas juniort adni viszont ezt nem nagyon eszi hiába próbáltam összekerni a kettőt. Kedden lesz 10 hetes.
2018. szept. 23. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
önts rá tejet
2018. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Próbáld meg beáztatni neki cicatejbe, vagy laktózmentes tejbe amíg megszokja! Egyébként a helyedben én a Whiskast elfelejteném és lecserélném minőségi kajára. :) mindegy milyenre, csak azért 4%-nál magasabb legyen a hústartalma.
2018. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Mi lenne, ha értelmes kaját adnál neki a sok szójás hulladék helyett? Próbáld ki. A mi macskáink ma két pofára zabálták a halbelsőséget.
2018. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Kiscicának kis vízbe áztatva adtuk. De macskafüggő is a dolog.. Mostani 2 éves cicám a mai napig nem hajlandó megenni a száraz tápot... Inkább ott hal éhen mellette... :/
2018. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a whiskas helyett minőségi(bb) tápokat, akár RC kitten, vagy Josera, Brit.

Amúgy keverheted az alutasakost is a szárazzal, egyszerre ne rakj ki sokat elé. Mondanám, hogy adj egy kis sonkát vagy csmellet neki, de aztán nehogy azért ne egye meg a szárazat.

2018. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alutasakos és konzerv tartósítós adalékos víz , a reklámtápok gagyi mérgek . A jobbak minőségiek kevesebb kell és tartalmasabb .
2018. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lett lepontozva mindenki aki írta, hogy a Whiskas a maga 4%-os "hústartalmával" a lehető legfosabb kaja, amit lehet adni a macskáknak. :D
2018. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A whiskas eleve nem való macska etetésére.

Vegyél normális száraztápot neki, ami macskáknak megfelelő.

Ezenkívül adhatsz neki nyers csirkehúst, szívet, nyers marhahúst esetleg, havonta egyszer 1 nyers tojássárgáját vagy csirkemájat, kevés túrót, tejfölt is kaphat.

2018. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!