Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskára hogy adom rá szabályo...

Macskára hogy adom rá szabályosan a hámot?

Figyelt kérdés

Kutyánál ismerem a szabályt, férjen alá az ujjam, ne tudjon elfordulni a hám, akkor kényelmes.

Na de macskánál ha aláfér az ujjam, akkor abból meg is szökik. :D

Náluk mi a módszer, hogy adom rá hogy kényelmes legyen?



2018. okt. 1. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sétálüs cicám. Én kissé szorosra húztam a hámot. Hadd adjak még egy tanácsot: ne macskára való hámot vegyél, mert az a hasrészen nincs összefogva (többet megnéztem), emiatt az enyém egyszer megszökött. Annyit láttam, hogy felugrik a levegőbe, mire lehullt a póráz, a végén nem volt macska, egyszerűen kifordult belőle. Egy hónap után került elő. Kistestű kutyára valót vettem utána, azzal nem gond.
2018. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A cicáknál én is szorosabbra húzom. 1evws a cicám, de még nem találtam meg a jó hámot én sem. Először olyan volt, aminél a nyak részét át kellett húzni a fején és a hát részét kellett csak csatolni. Na ilyet ne vegyél. Ebből simán kibújik.

Most a fressnapfban vettem olyan aminek a mellkasánál nincs össze fogva, ez meg kicsit nagy.

2018. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!