Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám megette a 4 hetes...

A macskám megette a 4 hetes kölykeit?

Figyelt kérdés

A macskám második alma született meg 1 hónapja. 5 kiscica született, abból 2 eltünt (lehet akkor őket is megette, vagy elvitte valahova), aztán ma reggelre megette a 3 kicsit. Teljesen életerős, dagi kismacskák voltak.

Zárt, meleg helyen tartottuk őket, ahova nem tudott semmi más bemenni, szóval kizárt, hogy pl idegen macska tette volna.

Az egyetlen furcsaság az volt, hogy tegnap egész nap sírtak a kicsik, mert nem foglalkozott velük, este is csak úgy szoptatta meg őket, hogy én lefektettem, a kicsiket odatettem, őt simogattam és így pihent. Ekkor nyalogatta is a kicsiket, és így hagytam ott őket, nyugodt környezetben.

Erre ma bemegyek. Vér, és kismacska sehol. Mi történhetett a macskával?

Jól tartjuk, a kicsiket velünk fialta, (a kicsik is a kezünkhöz voltak már szokva, szóval biztosan nem az volt a gond, hogy érezte rajtuk a szagomat) egyszerűen nem értjük. Valaki tapasztalt már ilyet?



2018. okt. 2. 15:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy egyáltalán nem is keresi őket, mint ha nem is lettek volna... :/ Éppen most pakolja ki a férjem az egész kazánházat, hátha találunk valami rágcsálót, mert csak nem hagy nyugodni a dolog.

Majd megírom, hogy mi lett.

2018. okt. 3. 17:17
 22/23 A kérdező kommentje:

Hát képzeljétek. Van a kazánban egy kicsi farakás, és alá egy óriási patkány költözött be :O :O de hogy honnan, amikor a környékünkön jószág nincs, mindenkinél rend és tisztaság, nálunk meg a macska írtam szerintem, hogy még a rovarokat is megfogja. Erre beköltözött észrevétlenül a ro*hadék a kazánunkba. De se ürülék, se hangja nem volt, hogy észrevettük volna. Szegény cicánk :( ment be a férjemmel, és amikor felnyitotta a fészket, a macska remegve menekült.

És eddig meglett a 3ból 2 kiscica teteme is.

Szóval pont került a dolog végére, nem szerencsétlen Andi (így hívják a macskát) háborodott meg.

köszönöm a választ mindenkinek.

2018. okt. 3. 18:10
 23/23 anonim ***** válasza:
Jézusom, hát ez nagyon durva :( nagyon sajnálom
2021. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!