Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti vagy benti cicáitok...

Kinti vagy benti cicáitok vannak? Hányan vannak?

Figyelt kérdés

Az enyéim kinti benti cicák, de ahogy elnéztem hogy a szomszédból fogott patkányt hazahozta, és jóizűen megette,utána szépen fogta magát és befeküdt az ágyba.

Hát azon gondolkodom , hogy kinti cicák lesznek.

Van jó meleg kazánház télre.


2018. okt. 3. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
1 benti. A kinti macskát én félteném a mègezéstől, főleg ha ilyen nagy vadász. Amúgy sem télen raknám ki az eddig bentre szokott macskát, hiába van meleg kazánház.
2018. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%

Van egy hat hónapos ivartalanított kandúr, ő kinti-benti. Kicsinek sem szeretett bent.

2 hete találtam egy egy szemű kislány cicát. Ő benti macsek lett. Nem bízom benne, hogy jól tájékozódna egy szemmel.

2018. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy benti fajta tiszta lány.


És van egy kinti kandúr, akit ugyan nem akartunk de kölyökként ide jött, és itt maradt. Beteg is volt sovány is, ezért meggyógyíttatuk, ivartalaníttatuk és most boldogan éli világát. Érdekes módon megpróbáltuk őt is behozni, vagy esetleg kinti-bentire szoktatni, de nem hajlandó bent megmaradni. Ezért télen egy fűtött tárolóban kap helyet.

2018. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nekem 3 cicám van.

2 nöstény, 1 kandúr. Mindannyian ivartalanítva vannak, persze nem bolhásak, rendesen el vannak látva.


Ez egy tricolor kislány aki ilyen nagy vadász,de emellett nagyon okos is. Kinyitogatja az ajtót mindenhol, tehát nem tudom a szobákból kizárni.


Hozott már ez is kigyót, békát,cickányt, egeret, patkányt, menyétet... mindent elkap.


Valahogy az ágyba nem kéne aludnia,csak ahogy rámnéz a nagy szemeivel, mindig ő győz:)))


Természetesen őket csak bentinek nem nagyon lehetne tartani, pedig egyszerübb lenne.

2018. okt. 4. 05:51
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ivartalanított nőstényem és egy szintén ivartalan kandúrom. Benti mindkettő. Maximum a néha betévedő legyekre vadásznak, meg a (bosszantóan idegesítő és hangos) csörgő labdákra.

Egyik sem akar kimenni, sosem voltak kint...de jobb ez így, inkább sűrűbben porszívózom és nem kell félnem, hogy megmérgezik/elütik/elkapja egy kutya stb.

2018. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!