Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a házikedvencünk orra alá...

Ha a házikedvencünk orra alá fingunk, akkor megtudnak sértődni?

Figyelt kérdés
macska, fing, szellentés, házikedvenc, sértődés

2018. okt. 5. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem, csak ha az orra fölé.
2018. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
:'D. Eddig erre még soha nem gondoltam, de szerintem nem, de aztán ki tudja.
2018. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
A proliknak mi olyan vicces a szellentésben?
2018. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
55%
😂😂😂
2018. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem.


Max. nem tetszik neki, és arrább megy, de nem hinném hogy zavarná őket - a kutyám például képes belefetrengeni akár az emberi ürülékbe is (ne kérdezzétek, ki az a beteg, aki otthagy egy kupacot, de na) ha nem figyelek oda egy percre.

2018. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem hiszem, hogy érdekli őket, egyszer az egyik cicánk valamitől fel volt puffadva és feküdt a földön, én meg elkezdtem simogatni a hasát és egyszer csak fingott egy olyan recsegőset, amilyet még csak felnőtt férfi emberektől hallottam..

És nem úgy tűnt, mint aki annyira zavarba jött :D

2018. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Az én kutyámat nem tudom hogy az emberi fing zavarja-e, azt viszont tudom hogy a sajátjától megijed és elmegy.
2018. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Az állatok nem tájékozottak az emberi kultúrában, tehát különösebben nem reagálnak az ilyesmire. Biztos, hogy nem sértő számukra. Csak annyira, mint bármilyen más szag. A dezodorod biztosan jobban zavarja!
2018. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Én sose felejtem el, amikor először fingottam hangosan a kismacskám jelenlétében. A szeme kitágult, a fülét hátracsapta, és nézelődött, hogy ez meg mi volt és honnan jött. Szaggal nem foglalkozik. Szerdán hallottam én is őt fingani, szóval akkor egymás fingásának hallásán is túl vagyunk.
2018. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Ez egy mérföldkő az állattartók életében :D
2018. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!