Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha zsoké lennék, megtudnák...

Ha zsoké lennék, megtudnák élni belőle?

Figyelt kérdés
Egy időbe zsoké szerettem volna lenni, de elgondolkoztam, hogy mennyire biztos egy zsokénak a fizetése?...Légyszi csak értelmes válaszokat, köszönöm.

2012. ápr. 18. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Külföldön úgy tudom meg lehet elég szépen élni belőle. Persze ha jó lovakon vagy és jó zsoké is vagy. De természetesen ehhez a lóval edzeni is kell meg hasonlók. Magyarországon szerintem nem igazán. Vagy több melóval igen.
2012. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
csak ha munkát is csinálsz akkor élsz meg. és nem jól
2012. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Oké-zsoké, legyél zsoké, oké?
2012. ápr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbb helyen nem biztos a fizetés Mo-on. Külföldön a nagy zsokék tényleg elég jól megélnek, de nem lehet arra alapozni, hogy kijutsz egyből külföldre, vagy ha ki is jutsz, tapasztalat híján lehet többet fogsz trágyát szedni meg bolond lovakkal szenvedni, mint versenyben lovagolni. Sajna ez van.
2012. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

Meg tudnék, külön írva és é-vel. Időben pedig n-el a végén.

Ez értelmes válasz egyébként. A kérdésre viszont: jó eséllyel nem élnél meg belőle.

2012. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek lovagolsz és milyen kategóriákban.
2012. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt, hogy megtudnék, mi mindig is egybe tanultuk. ;)

A meg, el stb. szavakat ha az ige előtt állnak akkor egybe írjuk,, ha az ige mögött akkor külön. Nagyon sajnálom, hogy fél 11-kor amikor már tiszta ideg voltam a 4 órányi tanulástól csak gyorsan bepötyögtem egy kérdést vétettem 2 helyesírási hibát.; ) Nem gépelni kell helyese tudni, hanem írni. ( és a megtudnék szót nem is húzza alá pirossal, de biztos én tudom rosszul.;))

2012. ápr. 19. 18:41
 8/15 A kérdező kommentje:

*helyesen

De biztos nem tudok magyarul azért gépeltem el ezt is! ;)

2012. ápr. 19. 18:42
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

nem tudnál belőle megélni.

nehéz és veszélyes dolog!

heti 1 versenynap, a többi istállómunka és munkalovaglás!

nem egy leányálom!

és nem családbarát munkahely!

tapasztalatból mondom!

2012. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdezd csak meg a magyartanárodtól, hogy a meg tudnék külön van-e, fogadjunk egy csokiban. :D

A helyesírás az ugyanaz, akár gépelsz, akár kézzel írsz.

2012. ápr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!