Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az 5 hetes kiscicám nagyon...

Az 5 hetes kiscicám nagyon félős. Amikor ember megy a közelébe akkor elkezd fujtatni. Mit tegyek, hogy megszelidűljön?

Figyelt kérdés

Most kezdett el enni, de pl, amikor viszem le neki a tejet, akkor is fujtat. :( és, ha simogatom, akkor is fél.


vagy van valami oldal, ahol ezzel kapcsolatba vannak infók? köszi szépen..14/L


2010. jún. 23. 17:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hát oldalt azt most nem tudok adni, de szerintem ez csak ideiglenes állapot.Idővel meg fog szelídülni csak sokat legyél vele együtt.Ha lehet akkor legyen házba veletek.Nembaj ha fújtat...menj oda hozzá és simogasd.Az én mamámnál is a macskája is mindig menekült előlünk most viszont már hagyja hogy oda menjünk.
2010. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyugi ez csak ideiglenes állapot,meg fog változni! Legyél vele nagyon kedves,beszélj hozzá,simogasd óvatosan,és megfog szelidülni;)
2010. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hm..:D A válaszok megnyugtattak, köszi.:) A házba sajnos nem vihetem be.

De amúgy van még1 cicám (ő már nagyobb.) és nagyon szelid. :)

2010. jún. 24. 08:57
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha kint van vigyázz hogy el ne menjen, ha még nem szokott hozzátok.

Amúgy még csak 5 hetes, meg fog szelídülni, csak türelem és szeretet:)

2010. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt de én bevihettem a házba sokat simogasd vedd a kezedbe és szelíd lesz pár nap múlva:)
2010. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert nem találkozott eleget az emberrel, ezért nem bízik benne. Kár, hogy nem tudod bevinni a házba, nagyon fontos lenne a számára. Próbálj vele minél több időt tölteni, játszani vele, simogatni, csak így tudod megértetni vele, hogy tőled nem kell félnie.
2010. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hat..mostanaba sokat jarkal, es mindig elbujik. ;) Nehez megkeresni. De mostmar kicsit szelidebb.
2010. jún. 25. 19:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem foglalkoztatok vele eleget ezrt nyilván fél.Egy cict már 5 napos korában fel kell venni és rövid ideig babusgatni.Hát hivogasd a nevén s szerezz be egy kis játkot olyat amilve te is vele tudsz jtszani pl:Egy egér amit ergy madzagon huzogatsz.Próbáld simogatni is.
2010. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Boztos keveset foglalkoztatok vele.Ár 5 napos korában fel kell venni rövid időkre.Próbálj meg játszani vele mindjuk egyegeret húzz egy madzagon és próbáld simogatni is.
2010. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hat..foglalkoztam vele.. de azert koszi.
2010. jún. 26. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!