Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

2kiscicám hajnalra eltűnt. Éjjel 2-kor még meg voltak de 6 után hült helyük volt.4hónapos és 2hónapos cicákról van szó. Éppen az oltásukra készültem, hogy bentiek legyenek az Ő és a gyerekeim érdekében is?

Hozzáteszem a környékről jöttek hozzánk 1-2 hete. Hova mehettek vagy mi lehet velük, valami, ötlet bármi?

okt. 7. 22:33  Privát üzenet  

A válaszok
Először is nézz szét a környéken és próbáld meg őket közben hívni. De elképzelhető hogy csak kalandvágyból elmentek :D ha így van akkor hamarosan visszajönnek

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont okt. 7. 22:42 Privát üzenet
Szerintem is nézz körül a környék/kérdezd meg a lakókat. Ha nincsenek meg, akkor pedig jöhet a plakátolás/netes posztokot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont okt. 7. 22:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves 3-as kommentelő: Kemény fiú vagy. Van kutyám.😉

De mivel neked csak ki&:!.€:8ott macskák Ők is érző lények ami te nem vagy..

# 3/7Időpont okt. 7. 23:10 Privát üzenet
Biztos elvitte egy menyét vagy róka, van ilyen...

A válasz 7%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont okt. 7. 23:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Annak nem lenne nyoma ha valami elvitte? És kettőt egyszerre?!😞😞

# 5/7Időpont okt. 7. 23:28 Privát üzenet
Két fogásos vacsorája volt...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont okt. 8. 00:08 Privát üzenet
PandaCicca nevű felhasználó válasza:

Ha a környékről mentek lehet, hogy haza mentek az eredeti otthonukba. Mivel ebben az időpontban a legaktívabbak, lehet hogy csak elmentek a környékre csavarogni és délután már otthon lesznek.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont okt. 8. 07:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Semmit nem készültem még a nyáron az emelt magyar érettségire, jövőre érettségizek?
Pénteken emelt szinten érettségizem, de még nem készültem rá, mivel kezdjem?
Éppen készültem lefeküdni, amikor kintről meghallottam egy pittyogó hangot. Elég egyenletesen, kb másodpercenként lehetett hallani. Létezik madár, aminek ilyen hangja van?
Találtam egy kisteknőst. Mivel nem készültem rá nincs otthon teknőskajám. Mit adjak neki enni?
S. O. s! Aranyhalacskáimon ma felfedeztem pár fehér pöttyöt! Vszínű, hogy ez a darakór lesz és én még nem készültem fel gyógyszerekkel. Sajnos. Mi a véleményetek, keddig milyen...
Ma (04.24. ) kaptam egy édes lógófülű nyuszit. De nem készültem fel a nyúl tartásra még, így csak hörcsögketrecbe tudom beletenni. Nem lesz baja a nyuszinak ha hétfőig iylen kis helyen tartom?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!