Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nekem olyan problémám van,...

Nekem olyan problémám van, hogy a macskám nagy foltokban kopaszodik, a nyakán, meg a fején. Kullancs is volt a nyakában. Ez a kopaszodás a kullancstól van vagy rühes lenne? Van kiscicája, arra kiterjed?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem meg az a problémám, hogy miért nem viszed orvoshoz?

Lehet gomba, atka, bolha, rüh, ekcéma,allergia, lehet pajzsmirigy probléma..... Csak az orvos tudja megmondani. És igen átterjedhet a kölykökre is.

2010. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rühes vagy atkás, és igen elkapja a kölyök is...vidd orvoshoz és ha már ott vagy kérj időpontot az ivartalanításra is
2010. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

vagy érzi h benne van és próbálja kiszedni. csak kikaparta a szőrét. VIDD MÁR EL ORVOSHOZ!!! NE IDE IROGASS MINDEN SZART!

AM NEM NEKED HANEM A MACSKÁNAK VANNAK PROBLÉMÁI!

2010. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

TE H*LYE ! NEM LÁTOD HOGYA A MACSKÁNAK BETEG AZ ELMÉJE



verd agyon...-.-

2010. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Ez alap lenne hogy elsőnek az orvos. Ő meg tudja neked mondani mit csinálj. De lehet elkéstél a megmentésével, szóval áshatod a gödröt. Talán ha előbb orvoshoz vitted volna mielőtt ide írsz úgy megmenthetted volna -.- Na ezeknek a felelős állattartóknak nem érdemes állatot tartani
2010. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Baszod, minek kell ennyire bunkónak lenni?

Lehet, hogy nem rég kezdett el "kopaszodni" a macskája, és először megkérdezte itt, hátha valakivel már volt ilyen, és tud segíteni.

Normálisan is meg lehet mondani, hogy inkább vigye állatorvoshoz.

Szóval vidd állatorvoshoz.:)

2010. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg vidd állatorvoshoz, lehet, hogy nincs is nagyobb baja, lehet csak a bolhától, vagy verekedett másik macskával, nekem is volt már így és meggyógyult pár nap alatt! Sok sikert és írd meg mi lett a cicával!
2010. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyokosok! Normálisan kérdeztem, normális választ vártam! Aki írta, HOGY HÜLYE ÜZENEM NEKI, HOGY ANYUKÁJA! Akit esetleg tényleg érdekel, hogy mi van a cicával annak üzenem, hogy elvittem orvoshoz és SEMMI baja nincs, csak egy picit agresszív mióta kiscicája van és nekimegy a többi macskának. Egyszóval verekedésből van a kopaszodás. Kamillával kellet borogatni és már van is szőre! Ennyit a sok hőzöngős s...fejről!!
2010. júl. 7. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!