Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy hete fogadtunk be egy...

Egy hete fogadtunk be egy cicát az utcáról?

Figyelt kérdés
Nem volt ivartalanítva, (lány macska) szegényke eleg rossz állapotban volt amikor rátaláltunk. Már szerettem volna egy cicát és ha már így rátaláltunk gondoltam befogadom. Kivizsgáltattuk egészséges cica 2 év körüli és elvileg már fialt. Egy hét múlva kaptunk időpontot ivartalanítani annyi lenne a kérdésem hogy mennyire változik meg a cica személyisége? Rosszabb vagy jobb lesz?

2018. okt. 20. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudni , a műtét után 3-4 nap CSAK KONZERVET SOK VIZET ORVOSI GYULLADÁS FÁJDALOM CSILLAPÍTÓT lehet neki adni .
2018. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nyugodtabb lesz. Meg ugye nem fog tüzelni, így nem lesz gond a vérzéssel, meg hogy menne a fiúk után, ha meg nincs rá lehetősége (mert pl. bezárjátok arra az időszakra), akkor nincs álvemhesség, emlőgyulladás stb.
2018. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;)
2018. okt. 20. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!