Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmadunoka testvéremmel...

Harmadunoka testvéremmel összejöttem 8 hónapja és azóta rengeteg minden változott. Jóformán egy barátom maradt mellettem. Mindenki elfordult tőlünk kivéve a szüleink. és aki hasonlóan így van mint mi ez miért van így. Ilyen kitaszító a világ?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Igen, tele vagyunk ítéletekkel mindannyian, és mindig másokkal foglalkozunk, hogy a saját problémáinkról elvonjuk a figyelmünket. Ez azért egy olyan téma, ami igencsak tabunak számít, szóval nem lepődtem meg a reakciókon. A családod elfogadja, és ez számít. A barátok pedig jönnek-mennek...
2017. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*előítéletekkel
2017. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
harmadunokatestvér az nem rokon jóformán.....üknagymamátok volt közös nem?
2017. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miert kell ezt barkinek is elmondani?

Egyebkent igen , ilyen szempontbol kitaszito a vilag, foleg ha elotte tartotattok a kapcsolatok, mint rokonok. Bar ezt harmad uncsinal nehez elkepzelni, bar en a masodunoka tesoimat ismerem de sokan azokat sem.

2017. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen az üknagyanyánk volt közös :) köszönöm a válaszokat
2017. jan. 30. 18:14
 6/10 A kérdező kommentje:
üknagymamánk*
2017. jan. 30. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Ez szerintem is már nagyon távoli rokonság. Szerintem én nem is tudom, hogy ki a harmad unokatestvérem.

Nem voltak igazán a barátaid, ha ilyenért megszakították veled a kapcsolatot.

Azt még jobban megérteném, ha a családnak nem tetszene. De nem is értem, hogy egy barátnak ez miért is számít?

2017. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Legyetek boldogok.
2017. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem ezért morzsolódtak le a barátaid, hanem azért, mert a kapcsolatod miatt kevesebbet, vagy semennyit nem foglalkoztál a barátság ápolásával.

Ez a "rokonsági" fok nem számít, senkit nem érdekel, a mai fiatalokat pedig biztosan nem.

Annyi abszurd szélsőség van a mai világban, ami mellett már szó nélkül, edzetten elmennek az emberek, hogy biztos nem a ti románcotok fogja megrázni és megbotránkoztatni őket.

2017. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Harmadikfokú unokatestvér az már nem is rokon.

Szerintem két lehetőség van arra, hogy miért fordult el tőletek az ismerősök zöme:

1) a dolognak semmi köze ahhoz, hogy ki kivel él párkapcsolatban, egy ettől független okból nem beszélnek veled

2)eleve provokálni akartatok, mindenkinek agresszíven nyomtátok az arcába, hogy ti unokatesók vagytok, "vérfertőző kapcsolatban" éltek, a környezetetek meg megunta és inkább elkopott

A kérdés kiírásából ítélve én a második lehetőséget látom reálisabbnak.

2017. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!