Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Kandúr vagy nőstény?

[link]

nov. 7. 17:22  Privát üzenet  

A válaszok
Kandúr :)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 7. 17:27 Privát üzenet
Szerintem kandúr, a mi egyik kiscicánk is hasonlóan nézett ki és azt hittük, kislány, erre kiderült, hogy kandúrka :D

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont nov. 7. 17:27 Privát üzenet
Ez a cica erről a képről nem igen tűnik nagynak. De ha kandúr lenne akkor lehetne látni a golyókat. Én 20eve tartok macskát, de nem látom . Küldj egy másik képet.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 7. 17:45 Privát üzenet
Kandúr.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont nov. 9. 17:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fekete-fehér nőstény cicának milyen magyar nevek vannak?
Szombathelyen vagy a környékén nőstény macska ivartalanításra tudnátok ajánlani orvost?
SOS! A cicám 1 éves,1 hónapos nőstény sziámi. Hétfőn vittem ivartalanítani. A doki mondta, hogy legyen előtte étel, víz. Most szerda van és nem is evett, ivott. A cicám már...
Ivartalanítás (? )
6-7 hónapos kor ideális egy nőstény cica ivartalanítására (még nem tüzelt eddig)? Ugye ettől még nem áll meg a növekedésben, ugyanúgy fejlődik tovább és növekszik?
A kandúr és nőstény macskák jelleme, viselkedése között mi a különbség?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!