Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fejre esett a macskám mit tegyek?

Fejre esett a macskám mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valószínű amikor kint játszott leesett valahonnan és fejre eshetett. Orrából percekig ömlött a vér, az álla alatt felhorzsolódott. A vérzés elállt de nagyon bágyadt, nem eszik, fejét nem szereti ha simizik, fekszik é pihen. Bár néha néha már feláll? Eltörhetett az orra? Mert sokat tüsszög!!? Valami az orrával lehet? Ha eltörött azzal mit lehet kezdeni, doki mit csinálna vele? Holnap mindenképpen elviszem orvoshoz, csak jó lenne pár nyugtató szó/mondat, hogy ne aggódjak ennyire. A baj a tüsszögés es hogy nem eszik. Köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 18. 15:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ha teheted még ma vidd el orvoshoz.

Vagy legalább hívd fel az orvost,hogy ráér-e holnap reggel elvinni vagy most kellene.

2018. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, remélhetőleg fut a dokihoz, bár azt erősen kétlem. Esetleg meghalt közben a macsek. Koponyatöréssel nem szokták sokáig húzni, sajnos :(
2018. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A macska nem igen esik fejre. Inkább elütötte valami, vagy valaki fejbeverte.

Ha nem viszed dokihoz, könnyen lehet, hogy nem éri meg a reggelt.

Hacsak nem kamu az egész - hiszi a piszi ezt a 100km-t.

2018. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
100 km-re van ügyeletes orvos aha. xD De elmondom neked hogy tőlünk 70 km-re volt, kocsiba ültem, egy óra alatt ott voltunk. :D Nagy kaland.
2018. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Annyi jo indulatu ember van de tenyleg!!! Képzel hetek hogy az ügyeletes orvos van annyira es nem mindenki teheti meg hogy 2 autót tartson fent es jelenleg nem tudtam autót szerezni!

Ha akkora Uristen nagy baj lett volna nyilván nem írtam volna kérdést hanem rögtön indultam volna vele orvoshoz. Nagyon ket esélyes volt a dolog hogy mi lesz. Üzenem ennek a sok okos embernek a macska jol van eszik iszik játszik. Ja es nagy okosok rendszeresen viszem orvoshoz es látta amugy egy ismerős aki elég erőteljesen ert alltokhoz es O is mondta h nem lesz itt baj. Nagyobb volt az ijedtség. Rendesen en bántam meg hogy írtam kérdést mert gondoltam hatha talalok valkot aki járt hasonlóan es leírja tapasztalatát. Egyáltalán nem vagyok felelőtlen állattartó a cicaim kulombul élnek mint egy két ember es boldog cicák. Ti meg fortyogjatok a levetekbe. Elettelenk

2018. nov. 18. 18:07
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

Hát én nem hülyéznék másokat ezzel a szellemi fogyatékos írással. A macskádból dőlt a vér, nem vitted orvoshoz, de még csak telefonálni se volt eszed az ügyeletesnek és te lennél a felelős állattartó? Álmodozz csak tovább arról, hogy mi vagyunk a rossz gonosz csúnya bácsik, akik beszóltunk neked. A macskát sajnálom az egészben, hogy egy ilyen fogyi a gazdája. Te vagy, aki fősz a levedben, mert IGAZUNK VAN és te tudod ezt.

Ennyi, mehetsz aludni (és azt ugye tudod, hogy a macskát holnap el KELL vinned a dokihoz? Attól még hogy most éppen nem véres hab dől belőle, hanem pofozgatja a semmit a konyhakövön... csak szólok).

2018. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

El ne hidd neki, hogy tényleg jól van a macska :)

Kedves kérdező, mi majdnem mind jószándékból írtuk, hogy vidd el a macskát az orvoshoz.

Retardált vagy, plüssállat sem való neked. Remélem, téged se kapar össze majd senki a földről, ha oda kerül a sor.

2018. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtad ki a kérdést,hogy segítsünk.Mi az orvost mondtuk te erre felkaptad a vízet és mindenki barom csak te nem.Érdekes.

Vannak eléggé normális válaszok is nem kell mindenkit lehülyézni.Legalább egy köszönöm annak aki normálisat írt kicsúszhatna a szádon.

2018. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A mi cicánkkal is valószínűleg ez történt, orvoshoz vittük és kiderült, hogy eltört az állkapcsa.

SZerencsére úgy ítélte meg a doki hogy nem kell műteni, de enni/inni nem tudott önállóan, tehát fecskendőből kellett táplálni őt amíg fel nem épült.

2018. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
ja persze, a macskából dől a vér a és a hű de profi hozzáértő haver szerint nem kell neki orvos.... Van állatorvosi aszisztens ismerősöm, a legkisebb bajra is elzavar orvoshoz mert teljesen irrelevánsnak tűnő dolgokból is lehetnek életveszélyes helyzetek, az meg hogy a fején landolt 1000 féle sérülést okozhat.
2018. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!