Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha a macskám...

Nüncüske kérdése:

Mit csináljak ha a macskám fáradt olajba esett?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyi ideje lehetett a szőrén de már látszott hogy nem friss.A kiscica még csak 8 hetes baja lehet tőle? Ugyanis már elkezdte nyalogatni.
2014. jún. 30. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lemosni mielőbb! Egy flakon macskasampon rá fog menni, de le kell mosni.
2014. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Ne hagyd, hogy lenyalja, gyorsan fürdesd meg! Nehogy baja legyen, hogyha bekerül a szervezetébe. Ha van a közelben állatorvos (vagy akár telefonon is), nem ártana beszélni vele! Remélem minden rendben lesz, jó egészséget a cicusnak! :)
2014. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó eséllyel hasmenése is lesz, ha nyalogatta.

Mosd le jó alaposan speciális samponnal, nem lesz könnyű, véresre leszel karmolva, de így jártál, még mindig könnyebb, mint egy nagy macskával.

2014. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak még annyit hogy már megmosdattam de nem jött le túl sok lehet bármi baja?
2014. jún. 30. 12:55
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Addig fürdeted amíg le nem jön!Ha elfogy a cicasampon vegyél egy másikat!!
2014. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De már szegényt annyiszor fürdettem hogy még tőlem is fél (2 flakont) és még mindig olyan több meg nincs a boltban (elvitték) ha nem mosom tovább lehet valami baja?
2014. jún. 30. 13:10
 7/18 anonim ***** válasza:

Mosogatoszerrel sampon helyett mossad. Jobban lejon az olaj.

Hogy a fenebe esett bele?

2014. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy esett bele de mind a négy lába a feneke és az egész hasa olyan! Köszönöm megpróbálom! Remélem csak egy kis hasmenéssel megússza!
2014. jún. 30. 13:14
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Ultradermes kéztisztítóval mosd meg ,ne macskasamponnal. Aztán jól öblítsd le. Az oldja az olajat, a macskasampon nem erre van.
2014. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Medvi ***** válasza:
100%
A benzinszármazékok mind mérgezőek, vidd állatorvoshoz, mert le kellene borotválni a szőrét ezeken a részeken. Máshogy nem tudod leszedni, és belehalhat, ha lenyalja.
2014. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!