Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy fogjam meg az egeret?

Hogy fogjam meg az egeret?

Figyelt kérdés
Ma kaptam "ajándékba" egy élő egeret a macskától, behozta a lakásba s elengedte. Na hát likvidálnom kellene valahogy az egeret, de ötletem sincs hogyan. Vagy haggyam s a macska megint megfogja? Benti macsek és ivartalanított az udvarra ment ki délelőtt ott "találhatta".

2018. nov. 19. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2018. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
:)Jófej cicc...
2018. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Tenyered lefelé fordítod,és rárakod.Mutatóujjal tudsz kattintani,amire szeretnél.
2018. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A cica majd elintézi. Ha egyszer sikerült, most is meg fogja oldani. Az egérfogó csapdákkal a cicának is meggyűlhet a baja, ezért javaslom inkább, hogy engedd a cicát kibontakozni.
2018. nov. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt a problemat surgosen rendezni kell, sulyos anyagi karokat tud okozni a lakasodban. Foleg ha nosteny es mar fel van csinalva. Hagyomanyos es ragasztos egerfogobol rakj ki amennyit tudsz, ne torodj a macskaval. Keszpenzt, fontosabb iratokat zard el.

Lehet eszre veszed valahol, probald meg sarokba kergetni es agyon verni. Ha butor moge megy de latod egy fejlampaval es legpuskaval le tudod szedni. Legalabb is nekem ez mukodik. Merget ne rakj ki mert berohad a tetem a lakasodban.

2018. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ma reggelre megoldotta a macska.

Utolsó, soha nem állítanék fel egérfogót s ragasztót sem, a szomszédnak hála a környék tele van egérrel. Azért van a macska hogy a szagától ne jöjjenek a lakásba, kiválóan működik, amíg be nem hozza.

2018. nov. 21. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!