Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetel erről a tápról?

Mi a véleményetel erről a tápról?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem alapvetően szimpatikus, csak azt nem értem, hogy ezt írják: "Fehérjeforrás: 85% állati fehérje, 15% növényi fehérje"


Ugyanakkor az összetevőknél ezt is: "friss baromfihús (30 %); kacsa fehérje, szárított (18 %); rizs; hamuszegény baromfi fehérje, szárított (10 %); burgonyakeményítő; baromfizsír; hidrolizált baromfimáj; rozs, malátázott; szárított tojás; halliszt tengeri halakból (2,5 %); tengeri zooplankton, darált, őrölt (világítórák, 2,5 %); szárított sörélesztő; szőlőmag kivonat (1,5 %); azték zsályamag (1,3 %); szárított szentjánoskenyér-hüvely; guarliszt; nátrium-klorid; kálium-klorid; cikória inulin"


Itt nem jön ki a 85% állati fehérje.


2018. nov. 23. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Nem a teljes összetevők százalékát kell nézni, hanem a fehérje százalékát.

Tehát a benne lévő fehérje 100%, ennek 85%-a a húsból jön, 15%-a rizsből.


Összetétel alapján rendben van egyébként, viszont ennyi pénzért azért van jobb is a piacon.

2018. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Maxitabi ***** válasza:

Nálam egy ideje ez van, mert ezt megeszik... Orijen volt évekig, de egy idő után nem ették valamiért, erre váltottam, de most N&D lesz valószínűleg, vagy Wildcat, ha tudok rendelni jó áron itthonról.

Én is tudom, hogy nem a legjobb, de mit csináljunk...

2018. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!