Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van ennél jobb macskatáp...

Van ennél jobb macskatáp hasonló áron?

Figyelt kérdés

Ez 7 kg. esetén 1500/kg.

Én max olyan 1800/kg. körül keresnék egy kicsit jobbat.


[link]


2018. nov. 28. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
zooplus
2018. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most Taste of the Wild-ot rendeltem, eddig nagyon bevált, szép a szőrük, a széklettel sincs gond, és szívesen eszik. A 7 kg-os kiszerelés esetén 1400-1500 Ft körül van a kilós ára.

Etettem még Real Nature-rel is, ennek az ára nagy kiszerelés esetén 1500-1600 Ft/kg. Ez is nagyon bevált, jó táp.

Próbáltam még a Carnilove-ot, ennek az ára kicsit húzósabb, 2000 Ft/kg körüli. Összetevők alapján jó táp, kb. olyan, mint a Real Nature, viszont az én macskáim nem szívesen ették, úgyhogy a hosszabb távú hatásairól nem tudok nyilatkozni.

A zooplus-on a TotW mellett még a Purizont nézegettem, annak is 1600-1700 Ft/kg körül van az ára, az összetevői pedig elég meggyőzőek, elképzelhető, hogy legközelebb ilyet fogok rendelni. Illetve amiről még jókat hallottam, az az Applaws, de még ezt sem próbáltam, viszont ennek is elég impozáns összetevő listája van.

2018. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Zoopluson a Purizon és az Applaws ebben az árban vannak és sokkal jobbak, vagy a Fressnapfban a Real nature.
2018. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!