Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy ivartalanított nőstény...

Egy ivartalanított nőstény cicánál mekkora esély van arra, hogy kiugorjon az erkélyről? Milyen macskabiztos hálók léteznek erkélyre és hol tudnám beszerezni?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves ivartalanított nőstény cicánk, már 1 éve megvan (7 hetes korától), és eddig Hála Istennek sosem volt gond! Gyakran jár kő az erkélyre amikor jó idő van, egyébként második emeleten lakunk. Tudom, hogy ezt egyébként túlélné ha ne adja az ég leugrana, viszont benti cica és nem szeretném, hogy elvesszen.


Azon gondolkodtam, hogy érdemes-e hálót venni és csináltatni az erkélyre vagy felesleges? (egyébként nem egy izgága fajta, nyugodt macska, sose volt eddig semmi gond, csak egyszerűen ez az én félelmem, holott tudom, már jó párszor volt kint az erkélyen órákat is, s nem Volt ilyen probléma ). És ha kéne ilyen háló a biztonság kedvéért, akklr hol és mennyiért tudnák beszerezni?



2018. dec. 1. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kell háló.
2018. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kell macskaháló, mert bármikor eszébe juthat, hogy felugrik a korlátra és az elég veszélyes rá nézve. A nagyobb állatos boltokban lehet kapni hálót. Pl. Zooplus.
2018. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már feleseges a háló? Örülj, hogy eddig nem történt baj! De ez nem jelenti azt, hogy ezután sem fog! Elég ha egyszer kiugrik, simán lehet, hogy soha nem látod viszont! A zooplus-on lehet kapni teraszokra való macskahálókat, ott nézz szét!
2018. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!