Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, meg fog fulladni a...

Lehet, meg fog fulladni a macskám! Mit tegyek?! Segítség!

Figyelt kérdés

Tegnap este még semmi különös nem volt, játszott a testvérével. Szoba macskák, nem mennek ki, nem érintkeznek más éllatokkal... A kandúr ma reggel teljesen elkedvtelenedett, délutánra pedig lebénult a hátsó lábaira. Azonnal ki lett hívva az állat orvos. Megmérte a lázát, azt mondta, vírusra gyanakszik, adott lázcsökkentőt és antibiotikumot. Mondta, hogy ne ijedjünk meg, mert később habzani fog a szája a gyógyszertől.. A macska szaporán veszi a levegőt, mióta ez van, kezd teljesen kimerülni. Most pedig a szája is habzani kezdett, és lehet hallani hogy lélegzi be a nyálát. Félek, hogy ha elfogy az ereje, és nem tudja tartani a fejét, és akkor megfullad! Most én tartom a fejét, hogy ne fulladjon meg.


Nem tudom, hogy túlreagálom e, nem láttam még ilyet! Bármilyen tanács életmentő lehet! Kérek titeket segítsetek! Ha láttatok már ilyet, írjátok meg, mire számítsak!



2018. dec. 15. 19:10
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Szerintem jobb lenne, ha az állatorvostól kérdeznél erre rá telefonon. Ő megmondaná, hogy ez normális-e vagy sem.
2018. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó hülye az állatorvos ha vírusra antibiotikumot ad. Egyáltalán milyen vírus okoz bénulást? Mutasd meg inkább egy hozzáértő állatorvosnak is!
2018. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a zihálás, gyengeség nem jót jelent. Vírus lehet. Infúzió kell neki azonnal ki ne száradjon a macska.
2018. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
99%
Azonnal vigyétek be állatkórházba vagy klinikára! Az az állatorvos, aki vírusra gyanakszik és antibiotikumot ad, egy kókler, akinek vissza kellene adni a diplomáját, ha ugyan nem a feketepiacon vette! Az antibiotikum csak baktériumok ellen jó, vírusra nem!
2018. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
vírusra antibiotikumkot? és nem zavartad el a g*cibe? Az ilyen kóklert ki se fizetném az annyával szórakozzon
2018. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Miert lenne kokler??

Virusra csak GYANAKODOTT! Az ellen nincs ellenszer, ha meg nem virus hanem bakterium 50% eselyyel akkor az antibiotikummal megmentette.

2018. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezért jobb elvinni állatorvoshoz, mert ha kihívod az orvost, ránézésre nem lát bele hogy mik zajlanak a szervezetében, nincsenek nála diagnosztikai gépek.

Én azonnal vinném a legközelebbi állatkórházba!

2018. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Mellesleg nincs mindenkinek 100 ezer Ft-ja infuziora meg klinikara!
2018. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

8-as, van vagy nincs, aki állatot vállal, az ezzel együtt vállalja (ideális esetben...) hogy bizony szükség lehet ilyesmire.

Én tavaly karácsonykor totál csődbe mentem egy ilyen sürgős eset miatt, de a pénz volt a legutolsó dolog ami érdekelt abban a helyzetben. Kb fél év alatt helyreálltam anyagilag, addig meg nélkülöztem, de boldogan, hogy a kisállatom velem maradt, és megmentették az életét.

2018. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
persze ez itt a gyakorin természetes. a valóélet nem ilyen
2018. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!