Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, meg fog fulladni a...

Lehet, meg fog fulladni a macskám! Mit tegyek?! Segítség!

Figyelt kérdés

Tegnap este még semmi különös nem volt, játszott a testvérével. Szoba macskák, nem mennek ki, nem érintkeznek más éllatokkal... A kandúr ma reggel teljesen elkedvtelenedett, délutánra pedig lebénult a hátsó lábaira. Azonnal ki lett hívva az állat orvos. Megmérte a lázát, azt mondta, vírusra gyanakszik, adott lázcsökkentőt és antibiotikumot. Mondta, hogy ne ijedjünk meg, mert később habzani fog a szája a gyógyszertől.. A macska szaporán veszi a levegőt, mióta ez van, kezd teljesen kimerülni. Most pedig a szája is habzani kezdett, és lehet hallani hogy lélegzi be a nyálát. Félek, hogy ha elfogy az ereje, és nem tudja tartani a fejét, és akkor megfullad! Most én tartom a fejét, hogy ne fulladjon meg.


Nem tudom, hogy túlreagálom e, nem láttam még ilyet! Bármilyen tanács életmentő lehet! Kérek titeket segítsetek! Ha láttatok már ilyet, írjátok meg, mire számítsak!



2018. dec. 15. 19:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem kerül sokba az infúzió. 7 ezret fizettem anno a kezeléssel együtt és jobban lett. Minden nap hordanom kellett mert nem evett és nem is ivott mert feladata a küzdelmet.

Csak az a baj hogy ezek a vírusos fertőzések nagyon agresszívek ám és nem szabad halogatni az utolsó pillanatra mert akkor késő. Ha gyorsan zihál, hason fekszik, néz maga elé és nyög/haldoklik a macska akkor sajnos nagy a baj. Sajnálom, de hátha.

2018. dec. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Mi van a cicával?
2018. dec. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Lett valami??
2018. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Bocsi, hogy eddig nem reagáltam, de nem akarok elkiabálni semmit. Nehéz éjszakán vagyunk túl. Most pihenget, gyógyulgat. A holnapi program is megvan. Többet, egyelőre nem szeretnék mondani. Köszönöm a válaszokat, és majd jelentkezem még. Sziasztok.
2018. dec. 16. 21:00
 15/17 anonim válasza:
100%
Reméljük, rendbe jön! Kitartást!
2018. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás! Hidd el, rendbe fog jönni.!
2018. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobban lesz, pláne ha másnapra javul az állapota. Legyél mellette és szeresd nagyon.
2018. dec. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!