Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Össze fognak "szokni" valaha?

Össze fognak "szokni" valaha?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves ivartalanított lány cicám, nemrég került hozzánk egy 4 hónapos kislány, aki még nincs ivartalanítva. Az én "öreg" drágám eddig egyedül volt, kisebb trauma volt neki szerintem, hogy jött egy másik jövevény. Elsőre nagyon fújt a kicsire, nem csípte, vita is volt - de szerencsére semmi komoly. Mostanában már elviseli, de közelíteni nem közelít a kicsi felé. Ha a kicsi fent van az ágyon, ritka, hogy ő is feljönne, pedig míg a kicsi nem volt, minden este velem aludt. Ha a kicsi 10 centinél közelebb megy hozzá, rögtön enyhén fúj egyet, majd arrébb megy. Nem bírja elvisleni maga körül.

Már 1 hónapja meg van az kisebb, de a régi cicám még mindig tartózkodik tőle.Persze, ha a kcisi nincs a közelében, a nagy macskám olyan, mint mielőtt megjött a kölyök, ha pedig körülötte van, bedurcizik.

Örökre így marad ez szerintetek, vagy van bármi esély arra, hogy egy szép napon majd együtt, összebújva alszanak és megszeretik egymást? :D



2018. dec. 27. 17:07
 1/3 anonim válasza:
Van ra esely de ahhoz hosszu ido kell szerintem.
2018. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy próbáltad összeszoktatni őket, mi volt a menete? Mik voltak a lépések? Mit tettél te az ügyért?
2018. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A lépések a szokásosak voltak, ahogy az szinte mindenhol olvasható/hallható: eleinte külön voltak, aztán fokozatosan összeengedtem őket. Próbálok egyszerre játszani velük, de így sem jutok egyről a kettőre.
2018. dec. 28. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!