Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja a gyógytáptól?

Lehet baja a gyógytáptól?

Figyelt kérdés
A cicusomnak bélgyulladása volt. Mivel a főtt csirkemellet már sehogy nem óhajtotta megenni, így Medica gyógytápot kapott, szárazat, illetve pástétomot is. Már jobban van, de még nem kiabálnám el, 20.-án és 22.-én voltam vele orvosnál, illetve 24.-én sajnos ügyeletet kellett hívni hozzá, de már jól van. Eszik, iszik, játszik, pisil, kakil (ár az is normális neki). Viszont még a gyógytápot adom neki. Lehet ettől valami baja, ha még pár napig azt kapja így, hogy már jobban van? Előre is köszönöm!
2018. dec. 27. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a tápot, nem is halottam még róla.

Tudnál linkelni milyet adsz neki?


A bélgyulladás oka meg van?

Ételallergia, fertőzés, baktérium mi volt az ok? Vannak cicák/kutyák akik életük végéig gyógytápra szorulnak. Mit mondott a doki?

2018. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Medica a fressnapfben kapható ugye, simán a polcról leveheti bárki? Akkor az nem gyógytáp, max kímélő, vagy diétás. A gyógytápot állatpatikában tudod megvenni szakembertől.

Mut mondott az orvos?

2018. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. Az orvos azt mondta, hogy abban az üzletben vegyek, több márkának is van gyomorproblémára külön tápja. A Medicat ajánlották, ezért vettem azt. :) Eheti továbbra is?
2018. dec. 29. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem konkrétan, csak a neve volt ismerős. Olvasd el, mi van ráírva, gondold végig, hogy reagált rá a cica,hogy van azóta.

Újév után megkeresheted az orvost, ezeket megkérdezed, elmondod, vagy megkérdezed egy állatpatikában.


Olvashatsz/olvashatnál róla a neten, de én úgy tapasztaltam, hogy magyarul macskákról komoly kérdésekről nincs info a neten, én idegen nyelven szoktam olvasni, illetve az állatorvost szoktam megkérdezni.

Esetleg úgy keresd, hogy medica táp tapasztalatok. Nem mondom hogy rossz, miért mondanám, de a fresiben kereskedelmi végzettségű emberek dolgoznak, nekik minden eladó, inkább az orvost kérdezd.

2018. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!