Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktatok csontot adni a...

Szoktatok csontot adni a macskának?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 16:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
igen,szoktam
2010. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem mert úgysem eszi meg, nincs rá szüksége, különben sincs rajta semmi finom neki.
2010. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
Persze, hogy szoktunk. Legtöbbször pipi csontokat. Lenyalogatják, lerágcsálják, de nem úgy mint a kutya.
2010. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
elözö minden cica meg eszi ha hozzá van szokva a csonthoz legalább is minden cicának szeetni kéne mivel a cica kajában is van csont csak össze van apritva,zuzva porrá szinte ezért nem látszik benne a csont. amugy meg honnan tudod hogy nincs valami finom neki rajta?tán meg kostoltad? kérdezö!am én szoktam neki adni és a végén a porcot meg ami nem annyira kemény neki azt meg eszi na meg a velöt benne nagyon szereti:)
2010. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Már elnézést de az én macskám finom tápot, husit, minden féle kaját eszik amit mi! Nem túl csábító neki egy száraz csont! Ha éhezne akkor biztos megenné! Szerintem sehol nincs előírva hogy szeretnie kéne csak a te agyadban. Én nem szoktam csontot enni, de szerintem épp elég sokat mond hogy a macska rá sem néz és otthagyja.
2010. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
én nem azt montam hogy minden macska szereti a csontot de a legtöbb igen amugy meg a cicám nem éhezik mivel 5 edénybe van különféle kaja neki és nagyon jó minöségü eledelel etetem a cicám ugyhogy nem csak az én fejembe van az hogy a cicának adjak csontot de ezt mindenki maga tudja mit ad a cicának én adok és ennyi mert az enyém szereti amelyik meg nem az nem ennyi az egész!
2010. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk neki olyan puhább csontot adni és szereti,pedig a miénk is cica kajcsin él.
2010. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
A csontot meg lehet kóstolni az embernek is, mármint ha már megfőtt/sült, de egy állatnak egész más lehet a jó ízű, mint az embernek.
2010. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Doriiisss ***** válasza:
Múltkor az én cicusom is megkóstolta. Nem felnőtt macska, de élvezettel nyalogatta, harapdálta a kis puhább csontokat. Ízlett neki, pedig ő is jó minőségű eledelen él.
2010. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Amikor volt macskám, mindig adtam neki, nagyon szerette :)
2010. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!