Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hányhat a macskám?

Mitől hányhat a macskám?

Figyelt kérdés
Pár napja két reggel is öklendezett, akkor darabos, frissen megevett étel jött ki belőle. Vettem szőroldó pasztát. Pár napig nem volt semmi, majd ma reggel barna, híg hányást láttam. Féreghajtót kb. 2 hónapja kapott, de ma veszek azt is. Hangulatilag jó, az étvágya érdekes. Nem mindent eszik meg újabban, válogat, de ami a fogára való arra rábukik. pl. amit eddig szeretett alutálcást, most nem eszi, a száraz tápot sem nagyon, de ha csirke húst főzök azt örömmel megeszi. Néha kicsit ingerültnek tűnik mostanában, de esténként meg bújik hozzám.
2018. dec. 31. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Diétáztasd,ameddig nem lesz doki. Aztàn ha nem javul menj be vele.

Férgességre én nem gondolnèk, mert csak nagyon durva esetekben okoz hányàst, abban pedig valamilyen formában férgek is találhatóak.

Én probiotikumot adnèk neki mindenféleképpen ebben a pár napban ès valama lightos kaját, nem a tápját/szaftost. Ha pedig tènyleg nem javul, akkor doki :)

2018. dec. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is úgy tudom, hogy csak nagyon elhanyagolt cicáknál okoz a férgesség hányást, az már nagyon durva esetben van. Stressztől nem lehet? Három cicám van egyébként. Eddig meg volt a megszokott napi rutinjuk, most kicsit az ünnepek miatt felborult minden. A férjem külföldön dolgozik, és ritkán jön haza, most épp itthon van, azóta van ez. Nem ott és nem úgy alszik ahogy szokott. A legidősebb cica nem igazán szokott bejönni az ágyba, de mostanában ő is bejön, ez is láthatóan zavarja. Egyfolytában sütés főzés, mindig jön kuncsorogni valamit, mert érdekli mit eszünk. És néha kap is olyanokból amit ő is megehet, de csak egy egy falatot és nem napi szinten.
2018. dec. 31. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Az vér is lehet, ha barna. Orvos kéne. Ünnepek miatti stressz miatt nem hány napolig. Ne nassoltasd.
2018. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mármint világos barna volt, mint a híg fos. Nem véres volt az tuti. Azóta nem volt semmi, viszont rajta kaptam, hogy bele eszik mindenbe amit a konyhapulton vagy az asztalon felejtünk. A korábbi hányása előtti napon pl. kacsát sütöttünk, és utána jutott eszembe, hogy a zsíros tepsi őrizetlenül maradt. Majd egy másik napon a férjem egy papírzacskóba csomagolva hagyott az asztalon kolbászt és szalonnát. A zacskó oldala ki volt rágva. Tegnap kikészítettem az asztalra a franciasalátát, és egy percre fordítottam hátat míg a rántott hús sütésre figyeltem, és már fent volt az asztalon és majszolta a franciasalátát. Nem lehet már semmit elő hagyni egy percre sem.

Nincs éheztetve, és minőségi kajákat kap, de őt minden érdekli, főleg újabban. Nem lehet enni mellette, mert mellénk ül, és szó szerint kiveszi a kezünkből az ételt. Volt hogy lekapta a villámról a falatot, de villám gyorsan. :-D Szóval lehet csak ez az oka, bár amiket ellop, elég minimális. Másnál is van ilyen?

2019. jan. 1. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!