Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megérné macskát tenyészteni?

Megérné macskát tenyészteni?

Figyelt kérdés
Megérné tenyészteni pl:brit rövidszőrű,szfinx,maine coon,bengáli macskákat?Minden infó érdekel a tenyésztéssel tartűssal kapcsolatban !(olyan válaszokat nem kérek :hogy ha ilyeneket kérdezel akkor ne is kezdj bele mert nagy szemvedés lesz neked is meg a macskáknak is) NE!És az utóbbi kérdéseket nem úgy gondolom hogy hány szem tápot adjak neki hanem hogy hol és mennyi helyen kell tartani?...stb És ezt megérné teljes munkaidőben is?
2019. jan. 1. 16:17
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
én szfinx tenyésztő vagyok, így ezzel az árral is számoltam.
2019. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Akkor nagyjából nekem ius erre kellene számitanom ha maine coon-nal szeretnék foglalkozni?
2019. jan. 2. 15:34
 33/45 anonim ***** válasza:

“Azt értem hogy nem lehet megélni!Csak azt nem hogy miért?”

Azért, mert egy nősténytől 2évente hozol le egy almot, nem pedig minden tüzelésnél. Költségek viszont folyamatosan vannak.

2019. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam hogy 2évente max háromszor szülhet a macska.
2019. jan. 2. 15:41
 35/45 anonim ***** válasza:

A maine coon is hasonló árban mozog, igen. :)

Mivel belőlük sok tenyésztő van, kicsit nehezebb lesz elindulni, dehát minden kezdet nehéz. Szép cicákat kell keresned, amivel kitűnsz, és a kiállításokon nyersz. Így fog egyre jobban elterjedni a híred.

utolsó válaszolónak pedig: 2 évente 3 alom engedélyezett.

2019. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Akkor a bengálivan sem működne jobban?Ez a kettő között vagyok eltévedve! bengáli vs. Maine coon
2019. jan. 2. 15:46
 37/45 anonim ***** válasza:
86%

Rosszul tudtad.

Nahát akkor.

Mindent jól csinálsz, minden optimális, az összes kölyök best of show, állatorvos, gyógytáp, semmi soha nem kell, stb.

A vége az, hogy minden évben sikerül +600e bevétellel zárnod a macskákból. Adózás minden után, mondjuk, mert ez egy szuper ideális állapot.

Ez hónapra leosztva, 50e bevétel. Hát... nem tudom, ez nekem nem a "megéri munka".

2019. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:nem értelek!
2019. jan. 2. 15:49
 39/45 anonim ***** válasza:

Bengáli is attól függ, milyen színű, milyen a mintája. Ott a szép színű és mintás kölyköket drágábban el tudod adni, és ritkábbak is.

Abból is viszonylag sokan vannak, de az is megoldható.

Mindkét esetben számolnod kell még a szaporítókkal, ők is rontják a "piacot".

2019. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Melyik az a fajta amelyikből "hiány" van az országban?
2019. jan. 2. 16:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!