Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskája is szokott...

Más macskája is szokott bogarászni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, az enyém ha bármiféle bogár bejön az ablakon, azonnal levadássza:D Mondjuk én mindig meg is dicsérem érte, mert fóbiám van az ízeltlábúaktól, és így megment vele:D

Szerintem jópofa, benne van az ösztönükbe, hogy minden náluk kisebb élőlényt levadásszanak.


(az enyém 4 éves házimacsek, kandúr)

2010. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen. Néha vicces volt, hogy májusi estéken halomba hordta a félig megrágott cserebogarat a küszöbre. Máskor meg legyeket gyűjtött, és bemutatta. :) Legalább tudtam, hogy szeret engem és így kedveskedik. :D

No meg jópofák, amikor olyan "csettegős, kettyegésszerű" hangokat adnak ki, "beszélgetnek" a kajával. :)

2010. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

persze szokott :)

tegnap pl. behozott egy egeret az előszobába a fehér szőnyegre

anyum azt hittem szívinfarktust kap :D

2010. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Az enyém is szokott amikor bejön a légy szószerint lecsapja :D csak nevetek rajta meg meg is dicsérem
2010. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi fel is szoktuk emelni a cicát, mikor nem éri el a repülő rovart, és látszik, hogy nagyon szeretné megfogni.
2010. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én és a cicám kitty azzal hülyéskedünk májusban hogy leütjük a cserebogarakat ő felugrik én meg egy könyvel vadászok a végeredmény az hogy ő elkap 16 én meg csak 4-et :D
2010. aug. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen
2010. aug. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hali!

az én macskám minden mozgó dolgot le akar vadászni, de nem mindig sikerál neki :P

2010. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hajaj, mindig hazahozza a félig halott zsákmányait, elkezd nyávogni nekem mikor még szájában van és leteszi őket a tányérja mellé. Ez már rituálévá vált, ha látom este, hogy nyávogva jön, már dicsérem is, hogy milyen ügyes volt.
2010. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szokott..

Sőt, még a kutyám is elkapkod minden bogarat :D

2010. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!