Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a legjobb megoldás?

Mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy nemrég jött hozzánk egy cica (ideiglenesen vigyázunk rá beláthatatlan ideig.) A miénkkel nem jön ki jól, elkövettük azt a hibát, hogy hirtelen lettek egymásnak eresztve, és nem fokozatosan barátkoztak, ahogyan kellett volna. Napok óta zajlanak a nagy jelenetek, pofonok, morgás, kergetőzés.

Eddig mindegyik egyedül volt, és az új cica is és a miénk is úgy lett befogadva, rossz körülményektől megmentve. Mindkettő ivartalanítva van, egyik fiú, másik lány. Féltékenyek egymásra, el akarják szedni egymás kajáját, zavarják egymást amikor az egyik az alomban "dolgozik" éppen.

Lehet még tenni valamit egy ilyen elkésett helyzetben? Hogyan békítsem ki őket, hogy jól érezzék magukat és megszeressék a másikat? Valamint olvastam erről a Feliwayről, mennyire használhat? Köszi a válaszokat! :)


2019. jan. 8. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több idő kell nekik az összeszokáshoz. Ne izgulj, hamarosan barátok lesznek!
2019. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyretérek az #1 válaszolóval,én még azt javasolnam hogy legyen 2 alom,amikor az etetitek őket,zárjátok el egymástol a macskákat.A macskamentát csak félve ajánlanám,mert minden macskábol mást vált ki (van ,amejik agressziv lessz,van, amejik nyugodt lesz tőle)
2019. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Két alom van. A Feliway nem macskamenta, hanem feromonokat kibocsátó párologtató.
2019. jan. 10. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!