Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 hónapos a cicám.1 hónapja...

8 hónapos a cicám.1 hónapja nem eszik úgy, mint régebben. Az alutasakos junior kaját eddig 5 perc alatt elpusztította, most meg egy ideje 2-3 órán át eszegeti. Valakinek valami hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ezt leszámítva egészségesnek tűnik. Benti cica, oltott, ivartalanított fiú!
2019. jan. 12. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól még nem beteg hogy nem eszi azt a vacakot. Ha kiszámolod, igazi hússal jobban jársz-lehet azt jobban szeretné a cicád.
2019. jan. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért én megnézetném egy álatorvossal...


de lehet csak rájött jobb ha nem falja be a kaját 5 perc alatt hanem lassabban eszik.

2019. jan. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állatorvos valóban nem árthat, bár simán unhatja is az alutasakost. Ugyanakkor lehet hogy fogzik- ami veszélyes is lehet a cicusra nézve
2019. jan. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire eteted változatosan? Én három-négyféle alutálcást, alutasakost váltogatok, de emellett csirkehúst is főzök nekik pár naponta. Azt eddig imádták, most arra is fanyalogva néznek. Nekem három cicám van, különböző korúak, de most ők sem esznek annyit. Lehet a téli időszak miatt is, ilyenkor lustábbak. Most is kint van a tálkákban a főtt hús, száraz táp, és úgy ül ott az egyik mintha üres lenne, és várja türelmesen hogy bele tegyek valami jobban fogára valót. Pedig ő nem fogzik mert 9 éves. Egyszerűen szerintem nincs akkora étvágyuk most, de várnának valami extra finomat. Az egyik cicám 10 hónapos, eddig fejest ugrott a kajába, még csámcsogott is, de most pár hete ő is alig eszik.
2019. jan. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!