Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska patkányt is képes...

A macska patkányt is képes megfogni, netán haza is viheti?

Figyelt kérdés
Én még ilyenről nem hallottam, de nagyon örülnék, ha valaki megnyugtatna:).
2008. nov. 8. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Meg tudja fogni egy jo kondiban levo,kifejlett macska is,viszont egy ősi közmondás szerint a sarokba szoritott patkany a macskat is megmarja..Szoval valoban ketelu a dolog,nem art beadatni neki a megfelelo oltasokat( a doki tudja,melyek azok)
2008. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Persze,simán megtudja fogni,a mi macskánk is mindent megfog,a gyíkot,az egeret,a kisebb madarakat,és volt már olyan hogy egy hatalmas patkányt hozott haza.
2008. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Huh hát én falun lakok,én még cska döglött patkányt láttam itt,de azt egy oroszlán üti le maximum.. szerintem az ilyen patkány előbb öli meg a macskát..el sem tudod képzelni mekkora nagy dög lesz belőlük!! Vannak azok a kisebb patkányok,amit hobbiállatként is tartanak,olyta pl simán megfog egy macska
2008. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy jó vadász macska képes megölni a nagyobb patkányokat is. A hosszú végtagjai segítségével lepofozza a patkányt, majd (miután a patkány megszédül) az éles karmai segítségével felhasítja a patkány hasát vagy megroppantja a nyakát.
2020. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!