Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Silver Pinky brit rövidszörű...

Silver Pinky brit rövidszörű macska kennel vélemények? Tudom hogy a cicák szűrtek és törzskönyvesek, de.

Figyelt kérdés
Kicsit olyan futószalagon gyártás benyomását kelti, hogy szinte mindig vannak aktuális almaik. Nem törzskönyves szaporítók ugye? Van valakinek tapasztalata velük pozitív vagy negatív? Cicáik szépek, egészségesek, versenyekre járnak, csak tényleg azt furcsállom hogy mindig vannak kiscicáik.

2019. jan. 30. 16:46
 1/9 anonim válasza:
97%
Szia! Az én kis szerelmem Silver Pinky alomból van. Nem egy pár cicájuk van, hanem több, ezért tűnhet úgy, hogy sok a kiscica, de a szaporítoktól nagyon messze van. A Silver Pinky kennel egy gyönyörű, egészséges cicusokkal teli tenyésztő, és törzskönyvezett az összes cicájuk. Mi nem bántuk meg, hogy tőlük hoztuk, nagyon szeretjük a kicsikénket, aki egészséges és gyönyörű!:)
2019. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kicsiket törzskönyvvel adják, akkor 1 nősténynél be kell tartaniuk a 2 évente 3 alom szabályt. Ha ezt nem teszik meg, nem lesznek tenyésztők, nem adhatnak törzskönyves kiscicákat.

Szerintem is több nőstényük van, azért tűnhet így. :)

2019. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem tudtam erről a két évente max három alom szabályról, azt hittem ha mondjuk évi 4 almot hoz le ugyanattól a nősténytől akkor is ki lehet váltani a törzskönyvet. Megnyugtattál hogy nincsennek túl elletve a cicák, még egyszer köszönöm.
2019. jan. 30. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatja kiváltani, csak az egyesület azt mondja nem, és betiltja a kennelt.
2019. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megbízható, korrekt tenyészet, nyugodtan választhatsz tőlük cicát! :) Főleg, mivel a "Cicáik szépek, egészségesek, versenyekre járnak", mert az azt jelenti, hogy odafigyelnek a cicák egészségére, és betartják az egyesületük tenyésztési szabályait. Mi is majdnem tőlük vásároltunk cicát, de végül egy másik tenyészet másik cicája lett a választottunk.
2019. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
76%
Szisztok, brit cicat szeretnenk mi is vasarolni de mindenkeppen megbizhato, korrekt tenyesztotol. A mai napon irtam kettonek - koztuk az altalatok emlitettnek is. Tervezett alom utan erdeklodtem es a cicak ara felol. Sajnos ar tekinteteben valaszt sehonnan nem kapok, ami szamomra erthetetlen. Ok...tudom, h fiu/ lany cicak es szinuk miatt elteroek lehetnek az arak de azert csak van egy tol-ig nagysagrend. Van infotok cica arakrol? Kosziiii
2019. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A mi cicánk tőlük van. Mindkét csípője genetikai rendellenességgel fejlődött, melyből az egyik 100%-osan kiszűrhető lenne normális teszteléssel. A cicának hatalmas fájdalmai voltak, mivel a kóros fejlődés hatására combnyaktörése lett, ami a röntgenen sem látszott, csak a comb csonkolása után derült rá fény. Mindkét hátsó lábát műteni kellett, amely hatalmas megrázkódtatás volt a cica számára, nekünk pedig egy anyagi csőd. Szépek a cicáik, nyugodtak és intelligensek, de a tulajdonos hölgy nem őszinte…
jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
1/7 válaszoló, a Cicája megvan még? Jó egészségügyi állapotban van? Én is gondolkodok Tőlük venni cicát, csak nem valami barátságos a Nő, és a videón, képeken félősek a cicái nagyon...
márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A mi kis gyönyörűségünk is tőle van. Szép egészséges cicus imádjuk.Viszont a hölgy kommunikációja hiányos és nehézkes sokmindent nem mond el.

Az átadás módját meg inkább hagyjuk...

ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!