Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cica eledelt vegyek?...

Milyen cica eledelt vegyek? 8többi lent)

Figyelt kérdés
melyik cica eledel a legkiválobb?az ára nem érdekel csak a cicámnak legyen jó.bármenyit is kifizetek érte!van egy felnött 1 éves és egy 6 hetes cicám.konzervból melyik a legkiválobb?na és tápból?nem baj ha nem magyar származású.elöre is köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 30. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia.Az én macskám majdnem 1 éves,nagyon szereti a kitekat alutasakos és winston alutasakosat(ami jelenleg a rossmannban akciós 69 Ft!!!)

Kiskorában is ezeket szerette,a szárazat nem nagyon eszi,de van előtte mindig.

2010. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
értem köszönöm.majd kitrobáljuk:D
2010. jún. 30. 18:57
 3/14 A kérdező kommentje:
igazából csak a kicsinek kéne valmi olyan amiben jó sok vitamin és húsi is van aránylag sok benne.én ugy hallotam a viszkász az csak majdnem víz:( de lehet hogy tévedek4azért köszi a választ amugy meg neki lenne: [link]
2010. jún. 30. 19:00
 4/14 A kérdező kommentje:
jaj bocsánat férenéztem a dolgokat!nem wiskas hanem winson:)
2010. jún. 30. 19:02
 5/14 anonim ***** válasza:
a kitekat viszont tényleg jó az én macskám is azt eszi és imádja! am nagyon édes a kiscicád:)
2010. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.ténleg ari a cicám föleg mikor el kezd szaladgálni a szobába és reggelente puszival ébresz:Dés a kitekat-ot ténleg kitrobálom.van kis cicáknak való is?:O
2010. jún. 30. 19:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha igazán jó tápot akarsz, és nem sajnálod a pénzt, akkor mindenképpen Royal Canin, vagy más hasonló prémiumtáp. A kitekat sehol nincsen hozzá. Keress rá a neten és nézd meg az összetételüket.
2010. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Mi mindig wiskas-t veszünk! Mindenből...a cicák imádják...a kiscicám whiskas juniort eszik és imádja! Szerinte megéri kipróbálni...:D
2010. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.:)azt hiszem fére értet a cicámnak konzervba szeretnék valami nagyon szuper préiumt venni mert tápból vettem olcsot is,préiumot is meg minden félét de a tápot nem akarja meg enni:( a kicsinek vettem kitekatot juniorba és nagyon izlik neki de a nyagy cicával már más a helyzet mert nem eszik meg mindentápot mert egy honapig kint voltunk németbe de ott vettem neki tápot meg konzervot is azt nagyon szerete de most hogy vissza jötünk magyarországra itt nem találok olyan fajta tápt ezért akarom a legdrágább leg jobbb tábot amit tán meg eszik remélem:(
2010. jún. 30. 22:27
 10/14 A kérdező kommentje:
oké hát megtrobálom azt a canin valamit m,eg a többi préium tápo köszönöm a válaszokat
2010. jún. 30. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!