Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáimnak szeretnék...

A macskáimnak szeretnék eledelt adni de ha adok nekik akkor nem eszik a házi kosztot, mit tegyek hogy mind a kettőt egyék?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add neki oda azt...ha éhesek úgyis megeszik
2010. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy milyen eledelt adsz nekik. A Whiskas-t nem ajánlom, mert totál függők lesznek, és semmi mást nem fognak megenni. Én anno úgy csináltam,hogy vettem a kiscicámnak Multifit Junior száraz tápot és konzervet. Valamelyikből eleinte kicsit többet hozzákevertem a házi kajához,majd fokozatosan csökkentettem az adagot. A végén kb egyenlő mennyiségben volt a házi kaja meg a táp/konzerv.
2010. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi whiskassal etetjük kölyök korától és bármit megeszik mellette, nem függő. Reggel konzerv, este táp, de ha pl. párizsit, kevés tejfölt, főtt husit, akármi mást adunk is megeszi.
2010. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos!!!! Egyszer és mindenkorra tisztázzuk ezt a Whiskas kérdést. Függők nem lesznek tőle, ez tény. A whiskassal csak az a baj, hogy kevés tápértékkel rendelkezik, viszont ízfokozókkal teletömik, magyarul szar minőségű.

A kérdésre válaszolva: keverd össze a házikosztot az eledellel.

2010. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha van elég pénzed, akkor Hill's -t vegyél neki. a legjobb.
2010. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!